MagazínMebli ulicznych, a co należy do niego?

Mała architektura obejmuje szeroką gamę urządzeń dla gmin i komfort mieszkańców. To jest publiczna przestrzeń elementy, które pomagają uczynić to przyjemna atmosfera ulic i parków.

Mała architektura obejmuje szeroką gamę urządzeń dla gmin i komfort mieszkańców. To jest publiczna przestrzeń elementy, które pomagają uczynić to przyjemna atmosfera ulic i parków.
 

 

Jakie są częścią małej architektury

I przestań palarni

Przystanki autobusowe znajdują się w wielu różnych wzorach i rozmiarach. Pasażerowie chroni przed deszczem, śniegiem, silnym wietrze i nagłym działaniem promieni słonecznych. Składniki mogą być zintegrowane ławki może być również stosowany jako palarnia, który również stanowi część zintegrowanej popielniczki. Są całkowicie neúdržbové, a ponadto w nich nie przylega mech nie ma korozji.
 

wiaty rowerowe

Wiaty rowerowe są odpowiednie dla parków do hoteli, ale również do centrum miasta, gdzie rowerzyści mogą rower łatwo przełożone. Rowerów rzuca chronić rower niepogody. Są one zaprojektowane tak, aby mogli z łatwością Blokada rowerów.
 

ławki

Jednym z najważniejszych segmentów mebla ławki. Dla obywateli są mile widziane odpoczynku. Można umieścić je w parkach, ogrodach publicznych, przed domami, na placach zabaw i na placu. Istnieje możliwość wyboru z wielu, konstrukcji, materiał jest drewno, metal lub kombinacja obu.
 

schroniska dla śmietnik

Pozbyć się nieprzyjemnego oczach śmierdzącego śmieci. Rozwiązaniem jest schrony kosze. Mogą być częściowo lub całkowicie pokryte i nie zakłócają wyglądu okolicy. Wiaty na pojemniki mają ładny design, dodatkowych pojemników ukryte przed wandalami, niepogody. Zaletą jest całkowicie bezobsługowy i długa żywotność.

 

tablice informacyjne i reklamowe

W miastach trzeba mieć informacyjnych i reklamowych e deski, różne oficjalne tablice i gabloty. Arkusze mogą być jedno- lub dwustronne przeszklenie.
 
Zaletą mebli powinny być trwałe, łatwe w montażu i demontażu, mobilność i oczywiście Odpowiedni stosunek jakość / cena.