MagazínLeczenie ocynkowana konstrukcja cieplarnianych

Blacha jest doskonałym materiałem. Jest stalowa ocynkowana warstwą cynku, który służy jako zabezpieczenie przed korozją. Cynku są produkowane nie tylko parapety, bramy lub okap, jest doskonałym materiałem do produkcji i budowy szklarni.

Blacha jest doskonałym materiałem. Jest stalowa ocynkowana warstwą cynku, który służy jako zabezpieczenie przed korozją. Cynku są produkowane nie tylko parapety, bramy lub okap, jest doskonałym materiałem do produkcji i budowy szklarni.
 

 

Dlaczego pomalowane blachy ocynkowanej?

Stal ocynkowana jest bardzo trwałym materiałem i nie muszą być pomalowane. Ponadto, do niedawna nie świeżo nałożonej farby cynku zrobił. Ale, jak zawsze, ale mamy. Chociaż cynku działa jako doskonałą ochronę przed korozją, ale to zależy od tego, warstwy są stosowane do stali, ale także odzwierciedla jego trwałość. Odpowiedniej jakości powłoki i rozszerzone życie zawsze półka każdej powierzchni.
 

Potrzebował farba projekt cieplarnianych

Każdy budynek ogród jest stale narażona na kaprysy pogody, a nawet poddane obróbce najlepiej korozję powierzchni wymaga czasu dla niej. Zasada ta nie unika struktur cieplarnianych ze stali ocynkowanej. Ocynkowane zwykle ma kolor srebrny, a nawet tutaj, jeśli chcemy zmienić, możemy zmienić za pomocą odpowiedniej powłoki. Rzeczywiście, nigdzie nie jest napisane, że struktura cieplarnianych powinny być tylko srebro. Chodźmy swojej wyobraźni i kreatywności.
 

Jak malować nową konstrukcję cieplarniany

powierzchni cynku jest gładka i jednolite kolory na nim nie zajmuje. Na rynku nie są bezpośrednio odpowiednie powłoki do blachy ocynkowanej. Mogą one doskonale przylegają i chronić budowę szklarni przez długi czas. Podłoża dla stali ocynkowanej są nazywane. 2-w-1, który stanowi podstawową i powłokę antykorozyjną. Większość z nich jest rozpuszczalnych farb z rozpuszczalnikami. Korzystne jest powłoka nakładana przez natryskiwanie, ale wystarczy szczotki do syntetycznych.
 

Leczenie stosowano w konstrukcji szklarniowej

Jeśli farba starszej konstrukcji szklarni, konieczne jest czyszczenie powierzchni dokładnie. Na tłuste i brudne farbą nawierzchniową przylegają i wkrótce łuszczyć. Praca z usuwania starej farby nam dokonać odpowiedniego ściernym szczotki drucianej, szlifierki lub usuwania farby. Odtłuszczona detergentem powierzchniowych lub benzyny. Możemy również nenatřeli szkło cieplarnianych, użyj taśmy maskującej.