MagazínLeczenie betonową podłogę w garażu

Rozważamy nabycie garażu? Albo mamy garaż i musimy traktować twardą powierzchnię w garażu, z którego nadmierny kurz?

3.4.2017

Rozważamy nabycie garażu? Albo mamy garaż i musimy traktować twardą powierzchnię w garażu, z którego nadmierny kurz?

 

Pielęgnacja podłogi w garażu

Podczas wykonywania garaż, musimy także pomyśleć o tym, na co ciężko powierzchnia będzie nasz pojazd i od początku tego obszaru w celu zapewnienia przed pękaniem i nadmiernym pyłem. Efekt ten można osiągnąć stosując specjalne produkty dla betonu. Jednakże, jeśli masz już garaż, a kwestie te są oszukanych w jego konstrukcji, nawet w tych przypadkach, przy użyciu specjalnych preparatów można osiągnąć zadośćuczynienia.
 

Jak malować betonowej podłodze garażu

Jeśli chcesz mieć garaż, jesteśmy oszczędność zajęty rozliczania się z garażu i po prostu czekać, aż oni wygrać tyle fundamencie betonowym. W każdym razie, musimy dokładnie czyszczone powierzchnie betonowe, szlifowane nierówności, jak szczotką stalową, a cała powierzchnia doskonale umést.
 

Procedura malowania powierzchni

Zastosowanie pierwszej zasady w płaszcz. Przeprowadziliśmy bardzo rozcieńczone farby na beton. Gruntowanie tworzy ochronną warstwę betonu, która jest bardzo rzadko, aby wszystkie Skulínek i konstrukcji betonowej firmy ograniczając jego wchłanianie wody. Po doskonałe suszenie pierwszej powłoki, drugiej warstwy w dalszym ciągu, który jest już zwykle rozcieńczony. Dla drugiego płaszcza zapewni doskonałą ochronę podłogi garażu.
 

Wskazówka:

Jeśli podłoga w garażu naprawdę wymagający, można wybrać do malowania betonu składnik farby epoksydowej, który jest bezpośrednio skierowana do powierzchni mineralnych. Kolory te są stosowane zarówno jako odlew lub podłogi pokryte są rolki. farb epoksydowych są wówczas bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, ale trudniej jest odporne na wpływy atmosferyczne.