MagazínLato na tarasie

W sezonie letnim, znaczna część życia dla wielu rodzin umieścić na tarasie. Ważne jest, że taras to miejsce, w którym czujemy się dobrze.

19 kwietnia 2017

W sezonie letnim, znaczna część życia dla wielu rodzin umieścić na tarasie. Ważne jest, że taras to miejsce, w którym czujemy się dobrze.

Wybierając miejsce na patio

Jeśli rozważasz budowę lub rozbudowę tarasu, dobrze jest znaleźć odpowiednie miejsce pierwsze. Co jest ważne nie tylko punkt orientacja do kardynała, ale także dostęp do tarasu domu i możliwe przejście w poprzek tarasu do ogrodu. Również wybrać miejsce, które jest idealnie w schronie z widokiem na zielony ogród.

Wyposażenie Taras

Planując tarasy, pożądane jest, aby przeznaczyć przestrzeni użytkownika. Gdzie meble ogrodowe, gdzie umieścić grill lub tabelę lub grzejnik. Na podstawie tych układów wskazane jest zainstalowanie instalacji elektrycznej. Do tego czasu później planujemy tarasy uzupełnienie automatyczne markizy, będziemy cieszyć się jak byliśmy ostrożne w ich planowaniu.

Płytki na tarasie

Taras, aby dobrze służyć, wskazane jest, aby zastanowić się wcześniej, co podszewka na jej miejscu. Na podstawie tej decyzji do przygotowania dobrze podstawie ściętej panele. Możemy wybierać spośród różnorodnych materiałów.

Odpowiednie są klasyczne płytki ceramiczne, boazerie, dachówka betonowa lub kamienia naturalnego. Każdy z tych materiałów ma swoją specyfikę instalacji i późniejszej konserwacji.

Materiały objętościowe

Przy wyborze płytek ceramicznych jest pożądane, aby wybrać płytki odporne na mróz i antypoślizgowe. Wskazane jest, aby wybrać z lekkich materiałów, które latem po ocieplenia nie są nieprzyjemne w dotyku. Jeśli zdecydujemy boazerie, wybrać z drewna liściastego i pamiętać regularne chemicznej obróbki drewna. Płytki betonowe są bardzo trwałe i są prawie bezobsługowe. Ponadto, płytki kamienne, które są również bardzo oryginalny i stylowy dodatek do każdego pomieszczenia.

Wskazówka:

Dla większej wygody, należy rozważyć nabycie odpowiedniej obudowie lub osłona lub spiralnych ścian. Za pomocą tych środków będziemy pobyt na tarasie w sezonie przedłużyć.