MagazínKupujesz grill? 5 rzeczy, które trzeba przestrzegać, więc nie byłoby dla zdrowia

Grillowane jedzenie jest bardzo zdrowe i smaczne, że kochają to wszystko. Dajemy ci listę pięciu zasad, które należy wykonać, aby utrzymać się przy grillu nie chodziło o zdrowie.

Grillowane jedzenie jest bardzo zdrowe i smaczne, że kochają to wszystko. Dajemy ci listę pięciu zasad, które należy wykonać, aby utrzymać się przy grillu nie chodziło o zdrowie.
 
Grill nie jest trudne, ważne jest, aby wybrać odpowiedni grill i przestrzegać pewnych zasad, dzięki nim uzyskać zdrowe, smaczne i diety. W przypadku naruszenia tej zasady, można poważnie uszkodzić zdrowie.
 

 

5 Zasady wyboru grilla


1. Kup grill z regulacją temperatury

skrzydełka kurczaka lub podudzia i pozostałe mięso z kością są jednymi z najbardziej ryzykownych produktów spożywczych. Jeśli mięso opiekania przy zbyt wysokiej temperaturze na zewnątrz jest rumiane, surowe w środku. Nepropečené mięso może zawierać bakterie salmonelli. Mogą one zniszczyć w temperaturze powyżej 70 stopni Celsjusza.
 
Właściwe jest zatem, aby mieć nową regulację temperatury grilla. Więc można wybrać grille elektryczne lub gazowe. Ten rodzaj grilla może być również stosowany w domu lub na balkonie, bez dymu przeszkadza sąsiadom. Grill gazowy daje mięsu niepowtarzalny smak.
 

2. Uważaj na raka

Grillowanie w sobie nie jest szkodliwy w jakikolwiek sposób. Fakt, że nie może powstać rakotwórcze zarazków jest spowodowana błędami ludzkimi. Podczas opiekania mięsa nad ogniem, przez które następnie kapie formularze tłuszczu następnie rakotwórczy dym. Dzięki temu, wszystkie zanieczyszczenia wpaść w żywności. Są idealne, ponieważ grille gazowe i elektryczne.
 

3. Naucz się radzić sobie z grillem na węgiel drzewny

Jest szczególnie popularny grill węglowy. Powodem ich popularności jest szczególnie niski koszt początkowy, łatwość przenoszenia. Ogień daje mięsu zupełnie inny smak niż grill elektryczny. Jeśli grillowanie na węglu drzewnym, uniknąć kapania tłuszczu do ognia, strzeż palonego ciała, spalone brzegi łatwo odciąć.

 

4. Czystość przede wszystkim

Po każdej przygotowania grilla czyste! Wielkie są grille, które posiadają wyjmowane kratki. Konieczne jest, aby dokładnie umyć detergentem, uparty i pieczone jedzenie to spokojnie szorować Cleanser specjalny grill. Kratki z lawy pozwól wypalić.
 

5. Wybierz odpowiednie pokarmy

Czasu nie tylko Wybór odpowiedniego grilla, ale także żywności, które podpiec. Są one idealne do grillowania chude mięso, ryby, warzywa, sery. Marynata, używać oleju, który może wytrzymać wyższe temperatury, unikając na przykład z oliwek, stosowany na zimno.