MagazínKosiarki z użyciem wrzeciona

Trawnik jest funkcją nie tylko użyteczny, ale również estetyczne. Do trawnika miłe dla oka i przyjemny w dotyku bosymi stopami, trzeba dbać o niego. Aby pomóc nam robić różne nawozy i mechanizacji.

10 kwietnia 2017
 

 

Trawnik jest funkcją nie tylko użyteczny, ale również estetyczne. Do trawnika miłe dla oka i przyjemny w dotyku bosymi stopami, trzeba dbać o niego. Aby pomóc nam robić różne nawozy i mechanizacji.

 

Rodzaje trawników

Trawniki można podzielić na ozdobnych, rekreacyjnych, handlowych i technicznych. W zależności od tego, jak wymagającym pielęgnacji trawnika wymaga, trawniki są podzielone na intensywne i rozległe.
 
W grupie intensywnej pielęgnacji trawników trawniki obejmują rekreacyjnych, sportowych i ozdobnych. Są trawniki intensywnej opieki medycznej. Opieka obejmuje szczególnie częste koszenie trawnika, jego nawożenie, pielenie i podlewanie. Rozległe trawniki są grupą gdzie należysz bluegrass trawników, trawniki, sadów i trawniki konserwacji. Te trawniki wymagają opieki, ale w znacznie mniejszym stopniu.
 

Koszenie lub cięcia trawy?

Kosa jest za pomocą narzędzia, które skoszonej trawy delikatnie. Źdźbła trawy są odcięte. Nie są postrzępione i nie mają na stres. Tak, eksperci potwierdzają, że niewłaściwa pielęgnacja może również podkreślić trawy. I jak to objawiać? Słomki są bardziej podatne na choroby i całkowitego zysku. Korzystne jest, aby kosić trawę, ale kosić, ale biorąc pod uwagę, że dzisiaj kosa może obsłużyć kilka, to lepiej jest użyć łagodnego kosiarkę.
 

Kosiarka wrzeciona

Jeśli szukasz kosiarki, która będzie łagodny, kiedy dbanie o nasz trawnik jest dobrym wyborem zakupu wrzeciono kosiarki. Tego typu kosiarka działa na podobnej zasadzie jak nożyczki. Na poziomych obracających się cylindrów, trzpienie są umieszczone noże. W dolnej części korpusu jest zamocowana do dolnego noża, tzw. Stalnica. Ostrza te następnie wydać neuseknou ale cięć. Ale kosiarka opieka cylinder jest pod względem konserwacji najbardziej wymagających. Zapewnić dobrą opiekę kosiarki tylko precyzyjnie regulować.
 

Kompleksowa pielęgnacja trawników

Koszenie trawy jest nie tylko konieczne, aby działać w pielęgnacji trawnika. Konieczne jest również, aby nawozić trawnik, odplevelovat zwijana do ochrony przed szkodnikami, napowietrzać i usuwać skoszonej trawy z trawnika. Wtedy możemy odkopać trawnika. Łatwiejszy sposób jest zakup kolektora. Wrzeciono kosiarka ma niewielki wpływ na rzutów pocisk cięcia trawy zbiorczego kosza tak umieszczone przed lub za wrzeciono.