MagazínKosiarki rotacyjne: benzyna lub elektryczność?

Najczęściej sprzedawane jako kosiarek rotacyjnych. Czym różni się od benzyny elektrycznym?

13 kwietnia 2017
 
Najczęściej sprzedawane jako kosiarek rotacyjnych. Czym różni się od benzyny elektrycznym?
 

 

Kosiarka obrotowy

kosiarki rotacyjne nadają się do rutynowej konserwacji trawników i działają na zasadzie obracających się łopatek. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy trawniku. W sklepach można znaleźć mały elektryczny zasilany trawnik i profesjonalne rozwiązania z szybkością zmiany biegów i wiele innych funkcji.
 

Kosiarki elektryczne

Kosiarki elektryczne nadają się tylko dla mniejszych witryn o ciągłej powierzchni trawy, bez zbędnych przeszkód. Są lekkie i bardzo łatwe w obsłudze. Co więcej, są one tańsze i mniej hałaśliwe w porównaniu do kosiarek benzynowych. Ich utrzymanie jest dość prosta. Wadą jest ograniczenie ruchu ze względu na kabel.
 

Kosiarki benzynowe

Benzyna nóż obrotowy różni się w zależności od samobieżnych kołach. Kosiarka bez odpowiedniego podróży na całkowicie płaskiej trawniku między Kwietniki, krzewów i ścieżki w ogrodzie. Kosiarka postępowy jest odpowiednia dla większego trawie. Kosiarka benzynowa jest trudne do utrzymania, gdy trzeba zadbać także o silniku. Lepsze maszyny mają także rozrusznik, wygoda możliwości. Minusem jest obsługa trudny hałas i wyższe wagi maszyny i pokrewne.
 

Jak wybrać kosiarkę?

Przy wyborze kosiarki należy wziąć pod uwagę kilka parametrów. Najważniejszą rzeczą jest wielkość działki. Na dużej działce o nachyleniu dopasować Kosiarka elektryczna bez ruchu. Na małym ogrodzie można znaleźć zastosowanie dla kosiarki benzynowej. Równie ważne jest moc silnika, szerokość cięcia, wysokość cięcia, z tyłu lub z boku rozładować trawę, ale również nadaje się do wybrać kosiarkę z dużym polu, kolekcja wysokiej jakości stali podwozia i odpowiedniej wielkości kół. Dla kosiarek benzynowych docenić biegową. Pozwala to na łatwe kierunek.