MagazínKorzyści szklarnie i Cieplarnie

Jest pod uprawę zbóż jakościowych, mimo że mamy cieplarnianych? Jeśli my, szklarnie, który jest tańszy wariant szklarni, więc na pewno uda się osiągnąć dobry plon.

Jest pod uprawę zbóż jakościowych, mimo że mamy cieplarnianych? Jeśli my, szklarnie, który jest tańszy wariant szklarni, więc na pewno uda się osiągnąć dobry plon.
 

Nabycie szklarniach

Przy wyborze szklarni zależy głównie od rodzaju folii tworzące jej ścianki. Inwestowanie w jakość, najlepszy film warstwa oszczędza nam wiele czasu i wysiłku. Niedrogie, cienki film trwa zaledwie jeden sezon, a przy większych podmuchów wiatru oderwać łatwo. trójwarstwowa folia nie tylko twarde, ale zawiera stabilizatory UV, które zapobiegają kruchości materiału.
 

Każdy film warstwa spełnia swoją rolę

Pierwsza warstwa jest, jak wspomniano, ochronną. Warstwa środkowa, aby zapobiec utracie ciepła, zwłaszcza w nocy lub w zimnej pogody. Trzecia warstwa wewnętrzna może zmniejszyć kondensacji kropelek wody do minimum. Woda przepływa przez tę warstwę równomiernie ścian szklarni i stanowi idealne wilgotności na zewnątrz szklarni. Gdy krople wody kapiące na rośliny, istnieje ryzyko uszkodzenia różnych rodzajów grzybów.
 

Korzyści szklarnie

W porównaniu szklarnie cieplarnianych ma jedną niepodważalną zaletę. Jeśli zdecydujemy się przenieść go, nic nie możemy zrobić. Lekka konstrukcja z profili i blach, to jest bardzo proste. Dodatkowo szklarnie nie wymaga solidnych podstaw. Jednak ważne jest, aby go na ziemię dobrze zakotwiczony, zyskał ziemię, aby dać nam większy podmuch wiatru.
 

Korzyści osłonami

Dla małych roślin, lub wstępnie uprawiane sadzonki są bardzo nadaje się siedliskiem. Zasadniczo jest kryty kwiat łóżko, co zapewnia optymalne rośliny temperatury.