MagazínKojce dla psów: co o nich wiesz?

Wiele osób uważa, włożyli psy w hodowli psów jest okrucieństwo. Będziemy obalić ten mit.

Wiele osób uważa, włożyli psy w hodowli psów jest okrucieństwo. Będziemy obalić ten mit.
 

 

Dlaczego kojce dla psów ważne?

Czy masz psa w ogrodzie, który jest dni w szopie i myślę, że kojce dla psów są bezużyteczne? Nie ma Pan racji. Twój czworonożny przyjaciel potrzebuje długopisu. Podobnie jak budy staje się przestrzeń życiowa Twojego pies, który będzie bezproblemowo wykorzystywać czas może być uwolniona do opuszczenia ogrodu.
 
Kojce dla psów są doskonałym rozwiązaniem na przykład podczas koszenia na ogród lub zapłodniona przez pływanie lub podczas gry na zewnątrz dzieciom bez opieki. Należy jednak pamiętać, że pióro nie może przymykać psa jako kara. I odwrotnie, powinna być opcja, gdzie zamknąć psa, gdy pochodzą one rzemieślnicze lub inną wizytę. Nie każdy przyzwyczaja się, że wokół niego biegają dziwny pies.
 
Chociaż blisko pies w hodowli, pamięta go spędzić jak najwięcej czasu, przytulić go. Pies musi mieć wystarczającą ilość ćwiczeń i szkoleń. Tylko w ten sposób Twój pies nie będzie miał poczucie, że zamyka pióro ukarać.
 

Co musi być zgodne z kojców dla psów?

Wielkość zagród dla psów wybrać, w zależności od wielkości psa w domu. Musi także być na tyle duże, to dla psa, aby rozciągnąć i położyć się bez trudności i stóp. Hodowla powinna być również rzucić, miskę z wodą i karmą. Dach chroni psa przed słońcem i śniegiem.
 
Umieszczeniu pióra na ładnym i cichym miejscu, z widokiem na drzwi domu. Należy także rozważyć sąsiedzi nie dają im pióra pod oknem przedszkola. Pióro nie powinno być przy krawężniku, gdzie pies będzie zawsze szczekać na ludzi.