MagazínJaka farba do leczenia drewnianą pergolą

Mamy nowego Pergola i meble ogrodowe i oczywiście chcemy, aby długo opór ładny i funkcjonalny. Dlatego musimy właściwie leczyć, a to sprawia, że ​​samodzielna powłoka jakości.

Mamy nowego Pergola i meble ogrodowe i oczywiście chcemy, aby długo opór ładny i funkcjonalny. Dlatego musimy właściwie leczyć, a to sprawia, że ​​samodzielna powłoka jakości.
 

 

Leczenie pędach

W przypadku leczenia pergola, który został kupiony jako system modułowy, mamy gwarancję, że jest ona wykonana z wysokiej jakości i dobrze wysuszonego drewna. Jeśli drewno nie jest wystarczająco suche trzymać na nim nawet najlepsza farba. malowanie Również przy suchej pogodzie, najbardziej słoneczny i bezwietrzny, zapewnia, że ​​farba będzie dobrze prosychat i nie będzie trzymać się go symulują gruzu.
 
Pierwszy zawsze wykonywane podkładu. Może to wydawać się zbędne, a primer jest jednym z najważniejszych etapów w leczeniu wszelkich powierzchni drewnianych. Jeśli chcemy, by służyć nam długie pergolę, nešiďme ją i traktować jej grunt, który jest właściwie wciągnąć w drewno i chroni je przed niszczącym drewno szkodników i grzybów.
 
Jak w tych powłok odkrywamy podkładu ma również swój aspekt ekonomiczny. Będziemy zaoszczędzić znaczną ilość przeszklenia w innych farb i glazury będzie miała nawet, zrównoważony dźwięk. Dzięki jeszcze raz do tego, że użyliśmy podkładu. Podkłady pozostawić przez 24 godziny do wyschnięcia. Następnie przeszlifować powierzchnię papierem ściernym i piaskowe włosy brud "drewno".
 
Szlifowanie płaszczyzn całkowicie czysta i użyć farby plamy. Plamy na rynku znaczna ilość. Jego jakość wiadomo, jak wskazano przez stosunek substancji czynnych (w zakresie od 40-80%). Im wyższy udział procentowy substancji czynnych, które wymagają mniej farby i glazury na powierzchni drewnianej pergoli dłużej. Tańsze glazury chroni drewno przez około 3-5 lat. Zapewni to lepszą ochronę naszej drewnianą pergolą do 9 lat.
 
Szczotka glazury nanosi się warstwami i każda warstwa wyschnie całkowicie opuścić. Zaleca się, aby obróbka powierzchni drewnianej w ciągu dwóch do trzech warstw. Rozprzestrzenianie glazury szczotki dobrze, aby zapobiec jej ugięcia. Znowu na szczotkę Glazura raczej mniej niż więcej. Ważne jest, aby szkliwo równomiernie moczony. Prawidłowo leczone przy użyciu drewna glazury są pięknie podświetlone strukturę drewna pergolą a takie na pewno zdobić ogród.
 

Podpowiedź:

W ten sam sposób traktujemy innych budowli ogrodowych. Jeśli trzeba będzie pergola, Budka, domek ogrodowy czy balustrada na tarasie samego barwnika, na pewno będzie dumny z naszego ogrodu.