MagazínJak zorganizować przestrzeń ogrody zimowe

Ogród zimowy dostarcza komfort domu rodzinnego w postaci związku z naturą. Możemy przeczytać, rosną kwiaty, usiąść przy kawie lub po prostu z przyjaciółmi. Jak urządzić ogród zimowy to przytulny?

Ogród zimowy dostarcza komfort domu rodzinnego w postaci związku z naturą. Możemy przeczytać, rosną kwiaty, usiąść przy kawie lub po prostu z przyjaciółmi. Jak urządzić ogród zimowy to przytulny?
 

 

Aby wyposażyć ogród zimowy

W chwili obecnej planujemy wybudować ogród, ważne dla nas, jak duży ogród zimowy będzie iw jakim celu się go zbudować. To robi różnicę, kiedy mamy uprawiać rośliny lub będzie po prostu odpocząć, czy z lub bez ogrzewania. Po zakończeniu budowy powodzeniem, trzeba odpowiednio wyposażyć ogród zimowy.
 
Najważniejszym jest, aby odpowiednio wybrać meble od materiału i koloru. Na pewno nie oszczędził meble, możemy spędzać czas w ogrodzie, latem i zimą, więc komfort jest ważne. Ideałem jest meble, które nie przeszkadzają w harmonii z naturą. Meble nie powinno być trudne do utrzymania. Czy nieogrzewany nie oranżerii odpowiedniego Meble metalowe, w ciepłym lub tropikalnym oranżerii wyboru trwałe meble, nie przeszkadza stałej wilgoci, takich jak plastik, ale można również wybrać meble wykonane z drewna lub rattanu. Od mebli można wybrać prawie każdego ogrodu - sof, krzeseł, pufę, stoły, krzesła, huśtawki i wiele innych.
 

Meble przez materiał:

  • drewno - nie najtańsze, ale jest to naturalny materiał, z pięknym struktury, takie jak drewno tekowe może wytrzymać wysoką wilgotność, pogodę i szkodniki.
  • tworzywo sztuczne - wręcz przeciwnie, bardzo tanie, oferuje łatwą konserwację, ale ze względu na dostępność kolorów i wzorów, aby pasowały wszędzie.
  • metal - jest stabilne, wytrzymałe, trwałe, nie przeszkadza słońcem i deszczem. Minusem jest to, że słońce jest gorąco i zimno w pokoju jest zimno.
  • rattan - to wrażenie luksusu, w różnych przedziałach cenowych. Jest bardzo trwały i łatwy w utrzymaniu.
 

Kończenie ogród zimowy

  • oświetlenie i wentylacja - można wybrać listwy LED diody zaciemniania światła, żarówki. Nie zapomnij wziąć wentylację i okna dachowe, wentylatory lub paski wentylacyjne. Klimatyzacja nie jest odpowiednie dla roślin wrażliwych.
  • osłaniając elementy - odkryte markizy, rolety, żaluzje lub zasłony gamy
  • ogrzewanie - idealne pompy ciepła, powietrze, które mogą rozgrzać, ochłodzić i oczyścić. Inną opcją jest konwektory.
  • Nie zapomnij o akcesoria, takie jak świece, wazon, poduszki, podkładki, które mogą lounge i pot. Istotną część kursu zakładu.