MagazínJak zbudować

Potrzeba jej wyposażenie dla narzędzi ogrodniczych, sprzętu i innych rzeczy? Dowiedz się, jak zbudować szopę i jakie masz możliwości.

Potrzeba jej wyposażenie dla narzędzi ogrodniczych, sprzętu i innych rzeczy? Dowiedz się, jak zbudować szopę i jakie masz możliwości.

Wychodek jest konieczne dzisiaj wiele ogrodów, gdzie służy jako użyteczny schowek na narzędzia i sprzęt ogrodowy lub materiału. Wszystko, co ma swoje miejsce i nie jest traktowana wszędzie w ogrodzie, w celu zapewnienia ochrony przed wpływami atmosferycznymi, przedłużyć swoje życie, podczas gdy blok komórek lub zapobiegania ewentualnej kradzieży zawartości szopy ...

Są to praktyczne wskazówki, jak zbudować szopę prostu:
 

Klasyki

To wciąż nie należą do prostsze rozwiązanie. Oprócz budowy wymaga przygotowania planu znalezienia odpowiedniego materiału, który będzie wymagał godzin lub dni czasu. Jest to również alternatywa z domu na ogród, więc powinno być ostatecznym rzucić na ścieranie, solidne, bezpieczne, nie tylko pod względem statyki ... Kto będzie miał wystarczająco dużo czasu, a przede wszystkim doświadczenie, nie powinny być rozsiewane na budowę całkowicie samopomocy raczej zaniedbany. Tylko dlatego, że istnieje szereg prostych rozwiązań w odpowiedniej jakości i po przystępnej cenie.
 

Jak zbudować szopę z blachy?

Teraz dochodzimy do prostszej opcji - budowę kurnika blachy. Ale nie z ziemi, ale z wykorzystaniem gotowych rozwiązań zaprojektowanych, aby szybko i łatwo zbudować sobie godzinę lub dwie. Kolejną zaletą jest niska cena zakupu i zróżnicowany wybór modeli z mniejszych i większych rozmiarach. Oczywiście w różnych kolorach, złożony z kilku rodzajów płyt, które są zwykle już wytwarzania zabezpieczonej przed korozją, tak że są one bezobsługowe i mają długą żywotność.
 

Można również spróbować drewna

Podobnie jak wiaty blaszane, drewniane wiaty są dostępne w postaci zestawu. Z wyższą cenę za nim, jednak bardziej przypomina klasycznego domu ogród, aw przypadku wyboru większe rozmiary nie muszą służyć tylko jako repozytorium dla sprzętu, ale jeszcze tak małym ogrodzie rustykalnym. Niektóre z nich pojawiają się również na pierwszy rzut oka. Garden zatem w tym kierunku jest bardziej odpowiedni.
 

Hit szopy płócienne

I wreszcie, my zachowaliśmy aktualny hit, plandeka rzucić. Składają się one zazwyczaj wykonane ze stali i warstwą pokrywającą, przeważnie z polietylenu wodoodpornej i połączonego cieplnie. Delight nie tylko bardzo niski koszt, ale także instalacja, która jest zazwyczaj kwestia 45-90 minut. Jest to tak szybko, jak każdy demontażu, plandeki szopy, która pozwala na szybki transfer w razie potrzeby. Alternatywnie przechowanie. Część naszych klientów odbywa się również w garażu dla motocykla lub ciągnika trawnik.