MagazínJak zbudować zadaszenie

Nie można mieć swój samochód w garażu i umieszcza się zastanawiać, jak łatwo, szybko i tanio zbudować zadaszenie? Wystarczy wybrać preferowany materiał określić wymiary, tak by pasowały do Twojego samochodu i porządku.

Nie można mieć swój samochód w garażu i umieszcza się zastanawiać, jak łatwo, szybko i tanio zbudować zadaszenie? Wystarczy wybrać preferowany materiał określić wymiary, tak by pasowały do Twojego samochodu i porządku. Będziesz otrzymywać zasadniczo ten zestaw, który poprawnie montażu i instalacji.

TIP: Jeśli masz mały samochód, należy rozważyć budowę schronienia pod którym można zmieścić co najmniej średniej wielkości samochodu; Co jeśli miał czas dokonany przez innego typu samochodu?
 

Dlaczego zadaszenie zamiast garażu:

  • niska cena
  • To nie jest konieczne pozwolenie na budowę
  • różne rozmiary
  • ochrona samochodu przed korozją - szybszy czas schnięcia
  • łatwiejsze parkowanie
  • możliwość szybkiego wyjścia bez zamykania garażu
Dřevěný přístřešek na auto Hobbytec

Zadaszone miejsce parkingowe w jeden weekend

Pod osłoną Twój samochód jest zabezpieczony przed wpływem warunków atmosferycznych - wiatru, deszczu, śniegu lub gradu. Zatrzymaj się do porannego odśnieżania z kapturem i oknami! Pokrycie dachowe chroni pojazd przed słońcem i światłem słonecznym; nie uszkadza lakieru, takie jak nadmierna ekspozycja na światło słoneczne i wnętrza samochodu był tak przegrzany. Nie ma zatem potrzeby, aby włączyć klimatyzację przed wyjazdem.


TIP: Umieszczenie baldachim garażu na ścianie domu lub garażu przestrzeni chronionej ci z jednej strony. Może on być również stosowany jako miejsca do siedzenia.


Wybór materiału: drewno lub aluminium?

Drewno jest ponadczasowy materiał, który ma stabilne właściwości. Jednak konieczne jest, aby dbać o nich i od czasu do farb i lakierów. Aluminiowe zadaszenie są tańsze, łatwiejsze w montażu i można umieścić praktycznie w dowolnym miejscu na swoim nowoczesnym wyglądem, ale zaniżone dostosowane do nowoczesnego budynku i starszego domu. Jest zatem ważne, aby wybrać materiał, który jesteś sympatyczny, a kto lepiej dopasować wygląd swojego domu.


Garaż na dwa samochody rzucić

Dziś nie jest niczym niezwykłym, że każdy dorosły w domu ma własny samochód. Więc jeśli potrzebujesz garaż na dwa samochody, można wybrać jedną z kilku opcji. Można zbudować jeden dach większe rozmiary lub połączyć dwa schrony dla siebie, albo na literę A lub litery Y.

Hliníkový přístřešek na auto Hobbytec  Hliníkový přístřešek pro 2 auta

Więc jak można zbudować zadaszenie?

To zależy od ciebie, jeśli się odważysz zbudować samemu, lub skorzystać z naszej usługi montażu. Można wybrać odpowiedni dachów i jego wymiary lub kolor, a my dowieziemy i wszystko. Jeśli zdecydujesz się budować samemu, możemy wysłać towar za pobraniem. Pakiet zawiera wszystkie elementy niezbędne do szybkiego schronienia montażowej, a także szczegółowe instrukcje prowadzące do udanej produkcji pokryć dachowych.
  • Po pierwsze, ważne jest, aby wybrać miejsce jest (ale ty z pewnością przedtem zamówienia towarów) oraz silnym naciskiem. Upewnij się, że są znacznie poniżej schroniska run-in i może być łatwo otworzyć drzwi. Również wymiar wysokość nie jest bez znaczenia - kiedy wyjdziesz z samochodu, należy udać się na pobyt co najmniej kolejne pół metra miejsca.
  • Pierwszy przystanek wspieranie kolumn. Musi być umieszczony wystarczająco daleko w ziemi (mniej niż 60 cm), i ewentualnie węglików, aby wytrzymać silnego wiatru lub podmokłych. Idealna podłoga jest betonowa lub utwardzona nawierzchnia. Samochód może również na glinie, ale trzeba liczyć się z ewentualną rozprzestrzeniania błoto. Więc jeśli nie planujesz fundamencie betonowym jest to odpowiednie miejsce przynajmniej układarki trawy lub rozlaniu żwiru itp
  • Przymocuj słupki i belki na dach, aby ukończyć podstawową konstrukcję. Następnie, konstrukcja dachu jest zamontowany, na którym odbędzie pokrycia dachowego - najbardziej odpowiednie są z poliwęglanu. Są one popularne dla swoich stałych właściwości, odporność na warunki atmosferyczne i nowoczesny wygląd.
  • Ostatecznie uważa zadaszenia. Co ważne kit wszystkie stawy w punktach łączących, czyli między płytami z poliwęglanu i stawów wzdłuż ściany, gdy markiza znajduje się w domu. Montaż rynien i może zacząć padać.