MagazínJak zbudować tani dom

Planujesz właścicielem mieszkania i poszukiwane przede wszystkim przystępna cena? Spójrzmy na możliwościach, jak zbudować tani dom.

Planujesz właścicielem mieszkania i poszukiwane przede wszystkim przystępna cena? Spójrzmy na możliwościach, jak zbudować tani dom.

Obudowa własna niekoniecznie musi być związane tylko z klasycznej struktury cegły, której budowa jest czasochłonne i kosztowne, nawet jeśli dom jednorodzinny o mniejszych wymiarach. Zwłaszcza jeśli budynek całkowicie powierzyć firmę budowlaną, która jest w wielu przypadkach koniecznością. A jeśli uważasz, że dom budować od podstaw samodzielnie, z pomocą rodziny i przyjaciół, z wyjątkiem być może do pracy, które zazwyczaj stanowią największy element, ale materiał trzeba kupić tak. Nie zawsze uda w okazyjnej cenie, albo niezbędnej jakości i ilości.


W wyniku tego, w stosunku do planu budowlanej i rozciąga się niewspółmiernie droga - tak oszczędności są minimalne lub nie istnieje. Chociaż opcje zbudować tani dom, jest kilka.

Prefabrykowane budynki z drewna - sprawdzony sposób zbudować tani dom

Zaletą prefabrykowanych domów drewnianych szybka realizacja, że chociaż przepisy Firma wykonuje, ale i tak są dostępne na rynku prefabrykowanych domów drewnianych do samodzielnego montażu. Koszt będzie wynosić od 50 000 do 100 000, bardziej izolowane drewniane budynki całorocznej mieszkaniowym powierzchni 100 metrów kwadratowych, a następnie zająć w wysokości pięćdziesięciu tysięcy.

Jakie są twoje możliwości w tym zakresie?

Drewniany szkielet

Jest to wariant, gdy konstrukcja wytwarzana na miejscu drewnianych klatek i dwóch warstw - wewnętrznej i zewnętrznej. Wśród warstwy te pochodzą izolację ramki są następnie montowane w taki sposób, aby dać cały dom. Zaletą tego rozwiązania, oprócz prędkości i prostota budowy i niskiej cenie.

Często niektóre budowy, zwłaszcza przygotowawcze, realizować się i tym samym jeszcze uratować coś.

Płyty warstwowe

Podobne rozwiązanie jak w poprzednim przypadku. Podobnie jak w przypadku procesu budowlanego, jak również nie jest do montażu poszczególnych paneli. Ze specyfikacją producenta lub od siebie. Ponownie, że dom może stać się w ciągu kilku dni. Tę zaletę, że można wpływać na własności płyty warstwowej, a zatem, jak wiele będzie się zatem metr i dlatego uzyskana struktura.

Drewno warstwowe

Innym sposobem, aby zbudować tani dom. Podczas gdy w poprzednich przypadkach, stosowane są w różnych typach i warstw materiałów drewnianych, nie stosuje się surowe drewno. Choć droższe, wciąż możemy mówić o tym, że budynek będzie korzystna pod względem finansowym niż klasycznym budynku z cegły. Dzięki lepszej jakości wykonania mogą docenić lepsze wynikające z właściwości.

Drewniany szkielet

Jak zbudować tani dom w ten sposób? Podstawą jest szkielet domu z drewna - z belek, które są kolejno montowane na różnych ścianach. Ponownie, dodatni wskaźnik jest budowa, a także, że jeśli może pomóc. Zaletą jest również, że poszczególne ściany mogą być wykonane z różnych materiałów, nie tylko związanych z drewna.

Mobile home jako kolejną tanią alternatywę dla konstrukcji murowych

Nawet mobile home, a nie mamy na myśli Mobilheim, to nowoczesne i efektywne kosztowo rozwiązanie dla budownictwa mieszkaniowego. Obecny trend jest budownictwo modułowe, że:
  • Oferują one dużą zmienność
  • Oni za rozsądną cenę
  • To w przyszłości, aby rozwinąć
Teraz Całoroczne moduły są popularnym rozwiązaniem w obudowie rozrusznika dla młodych par i rodzin.