MagazínJak zbudować pergolę w jeden dzień

Zbudowanie pergoli samemu do niedawna był wyłącznie zadanie dla doświadczonych majstrów, co wymagało precyzyjnego planowania, szukając materiału ... Dzisiaj nie jest to prawdą.

Zbudowanie pergoli samemu do niedawna był wyłącznie zadanie dla doświadczonych majstrów, co wymagało precyzyjnego planowania, szukając materiału ... Dzisiaj nie jest to prawdą.Własnością pergola, ponieważ można zbudować bez wieloletnim doświadczeniem lub szkolenia z podstaw. I nawet na mniej niż 4500 złotych.

Jak to jest możliwe? Powodem jest to, zestawy Pergola z prostych, ale wytrzymałych konstrukcji prefabrykowanych wykonanych z drewna lub aluminium, które można znaleźć na HobbyTec.pl w zakresie marek prywatnych OneTrade.

Tanich modeli aluminiowych mają do wyboru 16 rozmiarach. - Od 3x3 do 14,4x3 m Korzystanie z elementów łączących można następnie połączyć wiele pergole w jednym raporcie na każdej powierzchni. Oznacza to, że zadaszenie może rosnąć wraz z tym, jak rozwijać swoje zapotrzebowanie na jego terenie.


Na pokrycie pergola jest używany praktycznie niezniszczalny poliwęglan - może wytrzymać ciężki grad, zapewnia idealną proporcję światła i cienia, a także wygląda elegancko.

Dla jeszcze większej cieniu i prywatności idzie uzupełniają konstrukcję bocznego panelu osłonowego, który działa jako ochrona przed wiatrem.

Pakiet z pergolą otrzymywać poszczególne elementy montażowe w 2 do montażu za pomocą dołączonej instrukcji mają na jedno popołudnie - tylko podstawowy zestaw narzędzi. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań nie przeszkadza uziemienie, ponieważ także zakotwiczenie zestawu do mocowania pergoli do kraju (na dowolną twardą powierzchnię) oraz podłączenie do elewacji.
 

Pergole zestawy

Nasz asortyment obejmuje również pergola modułowych wykonanych z drewna klejonego. Seryjna produkcja pergoli umożliwia również dostosowywanie do własnych wymagań. Możesz wybrać rozmiar, typ i farbowanie dachowe z poliwęglanu. W tym któregokolwiek z 24 dekorów drewnianych konstrukcji.

Pergoli Zbudowanie z drewna klejonego jest w przeciwieństwie do zestawu aluminiowych wymagające zadanie, wymagające profesjonalnej instalacji. Domyślnie dlatego dostarczany łącznie z montażem. Główną zaletą jest zdolność adaptacji, wytrzymałość materiałów i szybkość montażu w porównaniu z budową pergoli samych wymiarach.