MagazínJak zbudować ognisko

Masz ogród i kochasz pieczenia lub grillowania? Dowiedz się, jak zbudować kominek na zewnątrz. Możliwości jest więcej.

Masz ogród i kochasz pieczenia lub grillowania? Dowiedz się, jak zbudować kominek na zewnątrz. Możliwości jest więcej.

Zaczynamy pełną classic, który pasuje głównie grille klasyczny kurczak grill. Tylko kilka centymetrów do kopania się z gliny, a średnica okręgu. Wokół kamienie lub cegły i gotowe. Instrukcje jak zbudować kominek na zewnątrz bardzo prosto, to wszystko się skończy.
 

Spróbuj wariant cegły

Chyba, że jest lepsza konstrukcja, która może stanowić część wolnej przestrzeni w ogrodzie lub w altanie lub pergoli, spróbuj zbudować kominek odkryty w wariancie z cegły. Czego potrzebujesz? Cegły i łączniki - zatem Malta. Zdecyduj, czy trzeba będzie klasyczny okrągły kształt i znacznie bardziej praktyczne prostokątny.

Wielkość paleniska powinny zastanowić się, czy polegać tylko na tradycyjnym grillu kurczaka, kiełbasy i inne typowe dania, a może nawet całego pieczeniem świni.

W zasadzie wystarczy tylko wybrane obszary revet i kominkiem, więc miejsca na grilla do różnych przysmaków jest zakończona.


Jak zbudować kominek odkryty inaczej? spróbować kominek


Druga możliwość budowy ognisko, to rozwiązanie w postaci ognia. Proces jest podobny, jak poprzednio. Również w tym przypadku potrzeba materiałów budowlanych, ale w tym przypadku nie żyją, bez konieczności doświadczenie. W tym samym czasie jest koszt wymagających rozwiązania.
 

Kup gotowe rozwiązanie

Jeśli nie są ręcznie kwalifikacjach, nie masz wystarczająco dużo doświadczenia lub czasu, to doskonały wybór nabycie gotowego przenośnego kominka które stoją praktycznie wszędzie i jest natychmiast gotowy do użycia. Przenośny ognisko są również przystępne.

Podobnie, można również kupić kominek murowany kominek lub gdy opakowanie można dostać nie tylko zmodyfikowane bloki, a także instrukcję montażu.