MagazínJak zbudować kurnik

Nie wiem, jak zbudować kurnik? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jakie opcje są.

Nie tylko na wsi, ale wszędzie tam, gdzie dostępny jest ogród, możliwe jest, aby zachować różne pożyteczne zwierzęta. Być może kurczaki. Są tanie, nie wymaga żadnej specjalnej diety i wystarcza im zaledwie kilka metrów kwadratowych. Dobrą podstawą prowadzony jest połączone z tłem w postaci kurniku, który może być zbudowany szybko na dwa sposoby.
 

Klasyczny budynek

Czasochłonne wariant, bardziej nadaje się do wykwalifikowanego mistrza. A budowa zwykły kurczaka coop planu powinno być, co najmniej wskazane jest, aby mieć pomysł:
 
  • rodzaje konstrukcji i elementów złącznych
  • Rozwiązania układ graficzny
  • ile miejsca trzeba
 
Ponadto, nie może więc zabraknąć umiejętności, wystarczająco dużo czasu i odpowiednich narzędzi. Jeśli materiał i wszystko co masz, idealne do domu, więc nie szukać czegoś skomplikowany może być budowa kurcząt od podstaw samemu korzystny finansowo. W przeciwnym razie, można znacznie droższe. Niezależnie od ilości pracy, jaka czeka na Ciebie.

 

Jak łatwo zbudować kurnik dla kur?

Jeśli jednak trzeba kurnik, ale nie chcą tracić czasu, to lepiej, aby mieć gotowe rozwiązanie. Oni reprezentują sposób szybko i łatwo zbudować kurnik dla kur.
 
n ta sprawa, kupić kurczaka coop gotowy. Oczywiście, nie montowane, demontowane się go w polu. A załączone instrukcje krok po korku pozostaje jako zestaw. Podobnie jak meble. W ciągu zaledwie kilkudziesięciu minut, więc masz kurnik i gotowy do użycia.
 

Istnieją różne opcje

Modułowe kurniki są dostępne w wersjach dla 2-3 kurek, ale całe stado. Tak więc, w zależności od potrzeb i możliwości, czy wolisz piętrowe biegi i tła - wnętrze drewnianego schronienie i ogrodzeń. Wejście kurczaka w zbiorze jaj jest prosta.