MagazínJak zbudować klatki na króliki

Zdecydowałeś się leczeniu królików, ale nawet dla nich mieć czwarte? Dowiedz się, jak zbudować labirynt ...

Zdecydowałeś się leczeniu królików, ale nawet dla nich mieć czwarte? Dowiedz się, jak zbudować labirynt ...
 
Króliki są stosunkowo mało wymagające zwierzęta do jej utrzymania głównie wodę i siano, więc może obsługiwać podniesiona prawie nikogo. Jeśli jednak nie planujesz podnieść tylko królików, które służą głównie jako zwierzęta domowe i zwykle wystarczają klatkę w sklepie zoologicznym, ale króliki, trzeba Hutch. Tak więc, jak możemy budować?
 
Zdecydowałeś się leczeniu królików, ale nawet dla nich mieć czwarte? Dowiedz się, jak zbudować labirynt ...
Zaletą jest również, że podczas gdy w kompletnej konstrukcji siebie jest czasem problem z brakiem materiału w polu można dostać wszystko, czego potrzeba do instalacji.
 
Jako pierwszy krok, należy jasno ilu króliki rozmnażać. Zazwyczaj w królika to ktotci około 2-5, ale to zależy od jego wymiarów. Dla większych ras są lepiej dostosowane gryzoni piętrowe, które oferuje kilka długopisów nad drugim na każdym piętrze. Przy wyborze rozmiarów i liczby pisaków jest również brane pod uwagę, oprócz wcześniejszego planowanej ilości królików hodowlanych również ewentualnego przyszłego wzrostu osobników. Dlatego to zrobić lepiej, jeśli na początku ci przełącz hodowli Warren nieco większy niż obecnie potrzebne.
 

Kup system modułowy

Do budowy klatek dla może pójść w obu kierunkach, które całkowicie go zbudować samemu, co będzie wymagało dużo czasu, poza tym sam zaprojektował i budowa jest gryzoni Ci Parady również materiał. I właśnie wyborze oczek jest to kwestia kilku godzin ztrávených czytania forach w Internecie i późniejszego obchodzenia sklepach ...
 
Więc jeśli chcesz być oszczędzone takie obawy, że jest to idealny sposób, aby zbudować Warren, stosując jeden z systemów modułowych sprzedanych. Dlatego rozwiązaniem okno, w którym można uzyskać Warren rozłożeniu. Twoim jedynym zadaniem jest to kompilacja, która to kwestia kilkudziesięciu minut do maksymalnie tylko kilka godzin. Stopniowo zatem również chcesz skompilować meble pokojowe.
 
Zaletą jest również, że podczas gdy cała budowa się czasem problem z brakiem materiału w pudełku z gotowego króliczej klatki otrzyma wszystko, czego potrzeba do zmontowania.
 

Jak zbudować labirynt, który jest w porządku?

Istnieje również wiele klatki, z którego można wybrać. Niektóre z nich są również tak zaprojektowane, że mogą być one łączone w zespoły.
 
Dla królików przechowywane mięsa lub futra ogół wystarcza jedna z pierwszych dwóch wariantach, ale tak długo jak króliki w celach wystawowych, to lepiej, aby dać pierwszeństwo Hutch z tras lotniczych, które przyczyniają się do ogólnego dobrego samopoczucia i dobrego zdrowia. To samo oczywiście dotyczy nawet jeśli łatwo chcą oddawać swoje królicze więcej przestrzeni i możliwość wypasu.