MagazínJak zaplanować garden party

festyny, imprezy letnie są popularne dla prawie każdego. Jednak każda ze stron jest zobowiązana do planu dostać nam zaskoczone przez nieoczekiwanych sytuacjach.

Festyny, imprezy letnie są popularne dla prawie każdego. Jednak każda ze stron jest zobowiązana do planu dostać nam zaskoczone przez nieoczekiwanych sytuacjach.
 

 

Odpowiednie miejsce

Zdecydowaliśmy się na przyjęcie w ogrodzie. Tak, to jest miłe. Jesteśmy w domu, możemy wyeliminować obciążenia finansowe związane z wynajęciem powierzchni, ale także zwykłym garden party pociąga za sobą pewne trudności. Konieczne jest, aby myśleć o tym, gdzie zaparkować swoje samochody gościom, jak będą radzić sobie z urządzeń sanitarnych, a co się stanie, gdy pada deszcz?
 
Jeśli uda nam się znaleźć te i wiele innych pytań odpowiedział wygraliśmy.
 

Wskaźniki parkingowe

Garaż mamy zazwyczaj tylko jeden, goście nie mogą zaoferować, ale jeśli mieszkasz w obszarze o domach jednorodzinnych, nie mamy wyboru, niż obchodzenie bliskich sąsiadów i poprosić gości, aby wyjątkowo parkować przed swoimi domami. To dobrzy sąsiedzi poinformowany o ewentualnym hałasem od strony, która pozwala uniknąć wielu problemów. A jeśli wprowadzą sąsiadów po obchodach mały kosz, zdrowe relacje sąsiedzkie są utrzymywane.
 

Usługi dla gości

Podczas festiwalu letnim możemy zaskoczyć nagłą zmianę pogody, a także na potrzebę przygotowania.
Obchody pewno nie, jeżeli cieszą brodząc w błocie w ogrodzie. To dobrze, aby móc korzystać z zadaszonym patio, pergola lub altany. W przypadku dużej liczby gości, wskazane jest, aby zbudować duży altanka lub strony namiot. W godzinach wieczornych, kiedy nawet w lecie często chłodne, można zainstalować do promiennika namiot, co zwiększa ogólny komfort zdarzenia.
 

Przygotowanie do partii

Wskazane jest, aby mieć kogoś, aby przygotować imprezę o nazwie. Ręką. Nie dotyczy gości powitać, grill, przygotowywania napojów, opieki nad dziećmi i wielu innych. Albo zatrudnić tymczasowej pomocy, lub poprosić znajomych lub po prostu podzielić się pewne funkcje osób odpowiedzialnych za niektóre czynności. Np. Parkingowe, goście z życzeniami, zbliżające napoje, zapewniając muzykę i grille, itp Na dobre przyjęcie w ogrodzie jest wiele zadań i dobry gospodarz musi zapewnić ich sprawne działanie.
 

Odświeżenie

Z letniego partii, zawsze wiąże się grilowanie. Jednak, gdy większa liczba odwiedzających jest dobry, aby myśleć o użyciu wysokiej jakości grill. Grill węglowy mogą nie spełnić czas zdolności i przygotowania. Kratownicy gazu lub grill elektryczny mieć możliwość wygodnego i szybkiego sterowania temperaturą. Często te ruszty do pieczenia większy obszar, powodując tym samym większe gości niepełnosprawnych.
 

Napoje

Chłodzenie niewielkiej liczby butelek używamy przenośnej lodówce, które stale dodaje szereg dużej lodówki domowej. Lodówce może być połączona nie tylko dla pojazdów, lecz także do konwencjonalnej sieci elektrycznej. pole chłodzenia o pojemności 45 litrów Samochód może pomieścić do 72 puszek o pojemności 355 ml lub 33 butelek PET 0,5 litra.
 
Dobra partia poprze wybór wysokiej jakości muzyki, ale to już zupełnie indywidualna.