MagazínJak zapisać pracę w ogrodzie

Piękny ogród można mieć, jeśli nie masz dużo swojego czasu. Zaledwie kilka wskazówek, które pomogą Ci zaoszczędzić pracę bez ogrodu jakoś szkody.

Piękny ogród można mieć, jeśli nie masz dużo swojego czasu. Zaledwie kilka wskazówek, które pomogą Ci zaoszczędzić pracę bez ogrodu jakoś szkody.
 

 

Włóknina walczy z chwastami

Wiele osób uważa, że ​​aby pozbyć się chwastów, które po prostu zrzucić je do klombów, ściółka lub żwiru. Chwasty zniszczyć przychodzi z trudem, a jeśli skorupa podjąć, trzeba wlać go co najmniej do wysokości 10 cm. Ponadto Kora rozkłada się w miarę upływu czasu i muszą być uzupełnione. Lepszym rozwiązaniem jest włóknina. Wystarczy rozłożyć wokół niej rośliny i posypać na nim, na przykład, ozdobnymi kamykami.
 

Żywopłoty mogą być bezobsługowy

Chcesz wokół domu żywopłot? To idzie bez skomplikowanych konserwacji, ale trzeba mieć cierpliwość. Szybko rosnące krzewy są tymi, którzy muszą regularnie wyciąć drzewa. W przypadku, gdy nie dbają o nich, można uzyskać ciekawe wielkości działki i gałęzie zarośnięte. Mnóstwo czasu, aby zapisać ogrodzenie thujas, laury, głóg lub Wintergreen. Tapicerka jest tylko 2 razy w roku.
 

Aby dbać o ogród, należy zakupić inteligentnych maszyn i narzędzi

Wśród inteligentne urządzenie, które oszczędza czas i czyszczone bez wysiłku, odkurzaczy liści. W przypadku, gdy ma robot kuchenny, można stworzyć swój własny kompost. Wielką pomoc jest też trawa trymer - inteligentne nożyce akumulatorowe. W przestronnym ogrodzie, warto robota kosiarki.
 
Nie zapomnij maszyn jakości, takich jak wycinarka krzaków, kosiarki, Rumpel, narzędzi ręcznych, takich jak motyka, łopata, grabie i więcej.

 

Konkretny doniczki nie trzeba dbać

Hit w ostatnich latach są również betonowe donice. Wyglądają bardzo dobrze, jesteś nikt nie może ukraść. Ich konserwacja nie jest pracochłonna. W doniczkach można stylizować przykładowy minivýsadby.