MagazínJak wybrać trampolinę

Pragniesz dzieci po swojej własnej trampolina? Ten zdrowy ruch może tylko polecić, a nie tylko dzieci. Trampoliny wydają się mieć wystarczającą pojemność, dzięki czemu można pracować na nich, jak dorosłych.

Pragniesz dzieci po swojej własnej trampolina? Ten zdrowy ruch może tylko polecić, a nie tylko dzieci. Trampoliny wydają się mieć wystarczającą pojemność, dzięki czemu można pracować na nich, jak dorosłych. Trampolina w ogrodzie staje się już standardem dla przykładu, obok pergoli lub basen. Jest to narzędzie do ćwiczeń, który ma kilka poziomów wykorzystania: bawić dzieci, zapewniają dużo zdrowego wysiłku, zaoszczędzić pieniądze wizytujących placów zabaw i centra fitness.

Oferowanie opozycji, że Trampolining dzieci tak szybko znudzi. Nie tak. Skoki zawiera wiele nowych i bardzo zabawne, nowe doświadczenia, szczególnie w grupie dzieci wymyślają nowe ćwiczenia i trampolina i zachęca ich kreatywności, konkurencyjności i chęci do regularnych ćwiczeń. Na trampoliny kosztowych więc dasz swoim dzieciom więcej niż można sobie wyobrazić. Relax, bezpieczną dawkę adrenaliny i dużo więcej.

Wymagania przy wyborze trampolina

  • bezpieczeństwo
  • jakość
  • długa żywotność
  • odporność na korozję
  • wystarczająca zdolność
Skákací trampolína ke cvičení

Odpowiednie miejsca trampoliny

Trampolina może być używana zarówno na zewnątrz oraz w domu. Do użytku wewnętrznego pasuje raczej małą trampolinę. Ale także poza konieczne jest rozważenie, ile miejsca masz dostępne. Wokół trampolina będzie jeden do dwóch metrów od miejsca, zwłaszcza jeśli wziąć ją bez siatki bezpieczeństwa. Do wysokości, a następnie idealnie utrzymać dobre siedem metrów bez przeszkód (dach stodoły, gałęzi drzew...).


Jak wybrać rozmiar trampoliny

Wielkość trampolinie po prostu zależy od tego ile masz wolnego miejsca. Ale także od innych czynników: przy zakupie trampolina, zwłaszcza dla dzieci i ich eliminacji, po czym zasadą jest, że im większa tym lepiej. Na dmuchanym powierzchni całej rodziny będą cieszyć. Jeśli chcesz pracować głównie ze względu na skoki ćwiczenia, odpowiednio. odchudzanie wystarczającą mniejszy wymiar, który jednocześnie ma mniejszą elastyczność, a tym samym zmusi cię do większego wysiłku i aktywności. I w końcu zdecydować, ile masz dostępnych finansów: im większa trampolina, droższe.

Skákací trampolína