MagazínJak wybrać pergolę?

Czy masz dom z ogrodem i potrzebujesz porady, jak wybrać pergolę? Czytaj dalej.

Czy masz dom z ogrodem i potrzebujesz porady, jak wybrać pergolę? Czytaj dalej.

 

Wielkość pergoli jest podstawą

Pierwszym z nich jest konieczność mieć jasne wyobrażenie o tym, jak duży powinien być nowy pergola.

Przy wyborze wymiarów, należy rozważyć w jakim celu, w uzupełnieniu do gromadzenia się z przyjaciółmi i rodziną, pergola służyć, ile osób będzie poniżej powinny zmieścić. Jednocześnie biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia, w którym planuje się postawienie sobie pergolę.


Jak wybrać pergolę przez materiał?

Inną ważną kwestią jest materiał. Absolutnym liderem w tym kierunku przez wiele lat aluminium. Teraz pergola aluminiowe nie tylko przyciągnąć atrakcyjny i nowoczesny wygląd, który komponuje się z każdym niemal powszechnie budowie, ale także oferuje długą żywotność i niskie koszty utrzymania. Dlatego preferuje większość naszych klientów. Inną opcją, oczywiście, pergole, szczególnie korzystny klientów, którzy preferują naturalny wygląd i materiały.

Przy wyborze można również wziąć pod uwagę rodzaj używanego w dachowe, obecnie najczęściej używanym materiałem do zadaszenia pergoli jest poliwęglan / Lexan, która jest trwała, wygląda bardzo ładnie, a także praktycznie nie wymaga konserwacji. Lexan następnie wygląd przypomina szkło. Podobnie, ale w naszym e-sklepie Hobbytec znaleźć pergola ze wszech metalu lub drewna dachu wszech lub pergola niezadaszonym.

Ponieważ podłoga pod pergolą jest najczęściej używany chodnik, coraz bardziej zyskuje na popularności również podłóg WPC, że wizualnie wyglądają jak drewno, ale w porównaniu do drewna mają wiele zalet.

 


Projektowanie i implementacja

Po konstrukcji pergoli jest z czego wybierać. W naszym e-sklepie, dlatego widzisz jak pergole samodzielne, które mogą być umieszczone z dala od domu, ale również pergolę do ściany domu, zakotwiczone na elewacji. Alternatywnie, pergole ekranowanie.

I, jak wspomniano powyżej, dostępne nie tylko pergoli do zmierzenia, ale również standardowych rozwiązań, które są jednymi z najbardziej popularnych tanich pergoli z aluminium, które mogą być samopomocy montażu już w godzinach popołudniowych - do wyboru z wielu rozmiarach, kolorach i rodzajach dachu wykładziny, ale także dodatkowe wyposażenie w postaci ścianki bocznej osłonie pergolach i tym podobne.