MagazínJak wybrać parasol

Cieniowania balkon, taras, leżaki przy basenie na gorące letnie dni absolutną koniecznością. Będzie nam pomóc z dobrego parasola. Ale jak wybrać?

Cieniowania balkon, taras, leżaki przy basenie na gorące letnie dni absolutną koniecznością. Będzie nam pomóc z dobrego parasola. Ale jak wybrać?
 

 

Jakość przede wszystkim

Parasol jakości muszą być solidnej konstrukcji, stałej substancji do powlekania, który jest prawidłowo naprężony i nie gniótł. Otwarcie nie może być zbyt ciężki. Nikt nie chce walczyć z parasolem. Równie ważna jest podstawa, która zakotwicza parasola i zdolnego utrzymać parasol na swoim miejscu nawet przy wietrze.
 

Osłona przeciwsłoneczna na balkonie

W sieci sklepów można kupić najtańsze parasole w różnych imprezach. Są bardzo nadaje się do małych pomieszczeń takich jak balkonów w bloku, ale ich żywotność nie przekracza zwykle trzy sezony. Struktura ta jest jedną warstwą metalu, więc wkrótce rdzewieje. Nie zwycięstwo nie jest otwarty plastik parasol i słaba jakość tapicerki.
 

Na tarasie i basenie

Jeśli istnieje inny sposób na tarasach dachowych, doskonałej jakości i dobrze wykonane technicznie parasolem. Rozmiar Hat można wybrać w zależności od obszaru, który zajmuje miejsce do biesiadowania. Kapelusze są okrągłe, kwadratowe, prostokątne i inne nietypowe kształty. Naprawdę duży parasol może przyćmić nawet część basenu i chronić je przed zanieczyszczeniem.
 

Jak wybrać materiał

Parasole muszą być odporne na wiatr, łatwy demontaż i są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Większych i droższych parasolki są wykonane z metalowej konstrukcji, która jest wykonana ze stopu stali, a czasami nawet zaopatrzony w powłokę ochronną. Parasol stopa znajduje się w środku lub z boku (lampy parasola).
 
parasole na otwartym planie są wykonane z konstrukcji drewnianej. Najpowszechniej stosowane drewno tekowe lub twarde impregnowane.
 
Powlekanie szkielet powinny wyglądać, jest możliwe wybranie różnych barw i wzorów tkanin. Możesz łatwo wybrać, parasol, który będzie komponować się z otoczeniem. W kolorze powinny komponować się z kolorem skóry mebli ogrodowych. Nie bój się inwestować parasol. Następnie przez wiele lat.