MagazínJak wybrać meble ogrodowe

To jeszcze nie koniec na tarasie lub pod pergolą. Aby dopasować cię dobrze, radzimy wybrać odpowiednie miejsce do biesiadowania.

Wiosną i latem, kiedy długie, ciepłe wieczory chce mówić, konieczne jest ustalenie, czy mamy meble funkcjonalne i wygodne w ogrodzie. Nic nie przebije piękny ogródek, czy meble używać tylko okazjonalnie wieczorem siedząc z przyjaciółmi, lub używając go praktycznie przez całe lato, a w ciągu dnia do podawania posiłków. Kto ma miejsca na swojej ziemi, to dlaczego nie spędzić cały dzień na świeżym powietrzu?


Jakie są wymagania do mebli ogrodowych?

 • odporność na warunki atmosferyczne
 • przenośność
 • bezobsługowy
 • długa żywotność
 • projekt
 • wygoda
 • praktyczność
 • cena
Set dřevěného zahradního nábytku

Przy wyborze mebli ogrodowych, należy wziąć pod uwagę kilka kryteriów:

 • wymiary
 • tworzywo
 • cel
 • lokalizacja, przechowywanie


Wymiary i rozmieszczenie mebli ogrodowych

Stoły i krzesła ogrodowe trzeba wybrać najpierw przez miejsca, które masz dostępne i liczby osób, które będą z niego korzystać. Mała tabela nie jest praktyczne do codziennego spożywania. Jest ona odpowiednia dla mniejszych tarasy lub balkony na popołudniową sjestę.

Na tarasach, pawilonów i ogrody zimowe można kupić meble wykonane z naturalnych materiałów, takich jak hiacynt wodny, rattan, teak.

Aby tarasach i pergolach poniżej potrzebują bardziej wytrzymałe meble ogrodowe, które mogą wytrzymać wilgoć. Chociaż bezpośrednio nie deszcz, deszcz i zmiany temperatury, to na pewno działa. Ponadto, zatyka pyłek kurzu i wiatru, a zatem pomyśleć, jak trudne do czyszczenia mebli z tych zanieczyszczeń.

Pod otwartym pergoli lub patio, które nie są chronione przed deszczem, wskazane jest, aby wybrać najbardziej trwałych materiałów, takich jak wysokiej jakości tworzywa sztucznego, rattanu i metalu.


Wybór materiału

Meble ogrodowe mogą być z tworzywa sztucznego, metalu, drewna lub rattanu. Można go kupić w zestawach - stół i kilka krzeseł, czy można budować dostosowane kupowanie pojedynczych sztuk. Pobierz krzesło tyle użyć.


Plastikowe meble ogrodowe

Meble z tworzywa sztucznego ma swoje szczególne zalety w niskiej cenie, ale jego żywotność jest ograniczona, gdy mówimy o wyborze taniego plastiku. Ale rynek jest również wiele meble ogrodowe wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na mrozy i śnieg. Kolejną zaletą jest to, że plastik wpisuje się w pomieszczeniach wilgotnych i basenów, gdzie zalewaniem. Jej niska waga może być bardzo przydatna podczas przenoszenia i przechowywania, ale także można go bardzo łatwo wiać silny wiatr, więc rozważyć tę kwestię.

 

Meble metalowe ogrodowe

Meble metalowe ogród jest niemal niezniszczalna odwrotnie. Jego solidna konstrukcja jest odporna na warunki atmosferyczne i leczenia chropowatych.


Drewniane meble ogrodowe

Drewno to klasyczne drewniane meble ogrodowe z mody nigdy nie wychodzi. Ale to nie jest bezobsługowy, wymagające leczenia i okolicznościowe w zimie wskazane jest, aby zachować przynajmniej pod dachem.


Meble ogrodowe wykonane ze sztucznego rattanu

Ratan jest bardzo poszukiwane i materiału popularne. Obecnie nie jest dostępna na rynku od mebli tzw ratanu syntetycznego, który jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne i jest łatwy do mycia.


Suplementy zrobić wiele

Meble ogrodowe można kupić kilka akcesoriów, takich jak pudełka do przechowywania i obicia. Pudełka do przechowywania na wolnym powietrzu są szczególnie korzystne dla Siedziska tkaniny przechowywania zmoknąć i rozgotowane. Alternatywnie przechowywanie dziecięcych zabawek i tym podobnych. Wyściółka powinna być wybrana w odniesieniu do kształtu mebli. Istnieje wiele różnych kolorów i wzorów na świeżym powietrzu i relaks były dla Ciebie, jak to możliwe.

Dla zapewnienia najwyższego komfortu Nadają lub rozkładane fotele bujane, które mogą być wykorzystywane do przyjemnego wypoczynku. Jako uzupełnienie krzesła w większych skupiskach, lub umieścić w dowolnym miejscu w ogrodzie jest na rynku również szeroką gamę ławek ogrodowych.


  


Nie zapomnij o dzieci!

Meble ogrodowe dla dzieci zachwyci swoje dzieci, może więcej niż obfitości różnych zabawek. Ma bardzo praktyczne zastosowanie - dzieci będą dzięki niemu czują się ważne i dać im lepszy smak. Grown-up krzesła i stoły nie są odpowiednie dla małych dzieci - po wszystkim, nawet w domu na pewno są coraz specjalny fotel do karmienia. Duży Meble sekund, nie nadaje się do zdrowego rozwoju fizycznego, a także odwraca ich uwagę od jedzenia; siedząc nich niewygodne, muszą nieustannie poposedávat rodzice raczej prowokują nagany, a bynajmniej nie jest przyjemna jadalnia może być mowy.

Zewnątrz na świeżym powietrzu, która sama promuje apetyt będzie zatem nieocenione znaczenie mebli dziecięcych. Argumenty, że dzieci rozwijają się z niego szybko, nie na miejscu. meble ogrodowe dla dzieci dzieciom ostatnich kilku lat, nawet w odniesieniu do ich wzrostu. Uzyskaj Zatem, meble ogrodowe dla dzieci i partia może zacząć!