MagazínJak wybrać meble ogrodowe do ogrodu?

Lubisz oddawać od czasu do czasu na relaks, jak wylegiwanie się na leżaku przy basenie lub w ogrodzie wśród kwiatów? Radzimy wybrać meble. Jakie są plusy i minusy każdego materiału.

Lubisz oddawać od czasu do czasu na relaks, jak wylegiwanie się na leżaku przy basenie lub w ogrodzie wśród kwiatów? Radzimy wybrać meble. Jakie są plusy i minusy każdego materiału.
 
Jeśli wsiadają na zakup mebli ogrodowych, zwykle dobrać cenach. Ale znowu, to lepiej zainwestować w wysokiej jakości meble ogrodowe. Przy zakupie mebli wziąć pod uwagę następujące kwestie:
 
  • staną się meble w ogrodzie lub dłużej będziesz czyszczenia wieczorem?
  • chcę traktować go co roku?
  • w to, co się stanie, warunki pogodowe
 
Do czyszczenia mebli każdego wieczoru w domu, ogrodzie lub garażu, to na pewno dojdziesz do innego materiału niż drewno. Wariant lekkich materiałów takich jak rattan, tworzywa sztucznego lub aluminium.
 
Jeśli nie masz meble umieszczone w pergoli, właściwe jest, aby być wykonane z materiału wodoodpornego. Nie trzeba go w dowolnym większym lub mniejszym skropić czystym.
 

Plastikowe meble ogrodow

Plastikowe meble ogrodowe wykonane z polipropylenu jest bardzo popularny. Jest lekki, odporny na ciepło i zimno, łatwo zmywa i przechowywać. Minus to, że część powierzchni proszku jest bardzo łatwo uszkodzić i bezpośrednie działanie promieni słonecznych staje się gorąca.
 

Drewniane meble ogrodowe

Jest to trudne do utrzymania. Ostatniego w czasie, to musi być corocznie napełnić impregnacji i wytwarzania środków grzybobójczych, które zapobiega powstawaniu grzybów, pleśni. Drewniane meble ogrodowe są ciężkie i trudne do przenoszenia i przechowywania.
 

Meble ogrodowe z rattanu

Jest bardzo lekki i łatwy w utrzymaniu. Nie mogą one pozostać na ulewny deszcz i jest odporny na mróz. Ratan być także zastąpione włókien sztucznych hularo które mają niższą cenę w porównaniu rattanu.
 

Meble ogrodowe Teak

Nadaje się do wszystkich warunkach pogodowych i jest bardzo wytrzymała. Cena nabycia jest bardzo wysoka. Ma dużą pojemność i doskonały wygląd.