MagazínJak wybrać grill?

Węgiel, gaz lub elektryczność? Jeśli chcesz małe lub duże? Proste lub akcesoria?

Węgiel, gaz lub elektryczność? Jeśli chcesz małe lub duże? Proste lub akcesoria?
 

 

Mobilny grill

Kratki sprzedawanych dziś różnią się jaki rodzaj paliwa, również cena, jakość, oraz jej realizacji. Menu obejmuje tradycyjne grille węglowe, gazowe lub elektryczne grille. Jednak najbardziej popularne są tradycyjne grille węglowe. Zapach palącego się drewna tylko wszyscy kochamy.
 
Gaz i grille elektryczne oferują komfort podczas grillowania. Kucharze mięso równomiernie, grill można bezpiecznie sterować. Prawidłowo korzystania z grilla, jedzenie nie jest dobrze zrobione wystarczy. Proces selekcji jest również ważne, aby spojrzeć wstecz na gwarancji. Prawdziwie wysokiej jakości grille dostać gwarancję od kilku lat. Integralną częścią grilla są różne akcesoria. Na przykład, narzędzia, aby pomóc mięso i warzywa z upadkiem ruszt, Szaszłyki, łopatka z uchwytem igły, grill i wiele więcej.
 
Klasyczny grill węglowy musi być oporna, z wewnętrznym rusztem ze stali nierdzewnej. Grill elektryczny wybrać z wyjściem pokrywy powinna wynosić co najmniej 2000 W. Grill gazowy powinien mieć dwa palniki.
 

Jak poprawnie korzystać z grilla?

Grillowanie opadów występuje grilla białka żywności na powierzchni. Pory szybko wycofać i zawierania z jedzeniem zachowuje wartości odżywcze i substancje zapachowe. Żywność konieczność ciągłego obracania się. Między węgli i jedzenie musi być odległość co najmniej dziesięć centymetrów.
 
Należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i nie nepodpalujte grill z alkoholem. Zwyczajne węgiel wygodnie latarka stałe podpałki. Pomaga również mały ogień żetonów suchego drewna. Przy grillu tłuste mięso będzie kapać więcej tłuszczu i spala w grillu. Następnie tworzy rakotwórczych i innych szkodliwych substancji.
 
Po węglach białym zardzewiałe, można rozpocząć grillowanie. Nie stosować masło i smalec, mięso powinno być chude. Mięsa mogą zawierać, na przykład, z folii aluminiowej.