MagazínJak utrzymać czystą wodę w basenie

Basen Dzisiaj jest nieodłącznie domów jednorodzinnych i altany i domki. Ale jak utrzymać wodę w basenie czysta bez użycia środków chemicznych litrów dziennie? Doradzimy Ci, jak to zrobić.

Basen Dzisiaj jest nieodłącznie domów jednorodzinnych i altany i domki. Ale jak utrzymać wodę w basenie czysta bez użycia środków chemicznych litrów dziennie?

Doradzimy Ci, jak to zrobić

 

1) Nie idź na basen namaszczony śmietaną

Masz zwyczaj smarować kremem i wskoczyć do wody? Nie! Zawartość chloru w wodzie w basenie zaczyna się tworzyć biały krem ​​szlam, który uruchamia na uwolnienie skóry. Woda może być następnie osuszone, oczyszczone i basen ponowne losowanie. Po farby kremu, należy odczekać 1 do 2 godzin, a przed wejściem do basenu prysznica.
 

2) Wykorzystanie filtrowania

Włączenie filtrowania tylko wtedy, gdy jest ładna? Innym błędem! Basen wymaga opieki codziennie i filtracja powinna być włączona przez 12 godzin dziennie, niezależnie od tego, czy znajduje się na zewnątrz deszcz lub połysk. Filtrowanie może być ustawiony od liczby godzin, jeśli wziąć wyłącznik czasowy.
 

3) Nie wkładać tabletek i koncentruje się bezpośrednio do wody

Tabletki i preparaty ciekłe są osadzone bezpośrednio do basenu, powoduje spustoszenie nice. Naruszenie występuje basen, który następnie może w końcu pęka. Chemia stosować specjalne pływaki lub płócienną torbę, do której wlać tabletu lub koncentratu i włóż ją do basenu.
 

4) Wybierz właściwą chemię

Przed wyruszeniem kupić chemię, ważne jest, aby zdecydować, czy będziesz używać tlenu lub chloru. Chemia Tlen jest łagodny, ale w przeciwieństwie do chloru ma wolniejszy początek skuteczności. Chlor czyści prawie wszystko, ale może być tak, że ktoś ma członków z alergią na nim, a woda musi być odprowadzana do połowy i ponownie popełnić.
 

5) Utrzymuj filtr czyste

Filtracja wymaga właściwego utrzymania, jak również wody w basenie. Sprawdzić filtr co najmniej raz w tygodniu. Po filtracji Cartridge płukania filtra wodą, piaskiem kolei na odwrót, gdy piasek wirował i przesiedlenia.
 

6) Pobierz załącznik basen

Najbardziej kosztowne i najbardziej efektywnym rozwiązaniem jest obudowa basenu. Chroni wodę przed skażeniem. Można wybrać drzwi przesuwne lub warianty przenośne. Przede basen ziemia może być pokryta plandeką ochronną.