MagazínJak usunąć śnieg i lód z tarasu

Myśląc nad tym, co się stało z patio dzieje zimą pod warstwą śniegu i lodu? Boisz się uniknąć wpływu okrutny mróz uszkodzony? W artykule doradzi Ci jak usunąć śnieg i lód z tarasu.

Myśląc nad tym, co się stało z patio dzieje zimą pod warstwą śniegu i lodu? Boisz się uniknąć wpływu okrutny mróz uszkodzony? W artykule doradzi Ci jak usunąć śnieg i lód z tarasu.
 
Po pierwsze, zależy przede wszystkim od materiału patio wykonane. W związku z tym konieczne jest należytą staranność. Jeśli masz taras wykonany z drewna egzotycznego i autumn've malowane ją i wypełnione farbą ochronną, a następnie przez zimę bez szwanku.
 
Oczywiście, lepiej jest mieć wszystkie drewniane tarasy bez warstwy śniegu i lodu. To nie zawsze jest możliwe, aby natychmiast kosza śnieg z tarasów przy ataku, zwłaszcza jeśli chodzi o czat, gdzie jechać i rzadko się na wakacje w góry i na tarasie swojego domu spadnie śnieg. taras piętro jest ważne w leczeniu impregnacji. WPC Tarasy można posypać solą, która jest uszkodzona.
 
W przypadku złej jakości tworzyw WPC może być utworzone szczeliny. Tarasy jakości śniegu i mróz w umyśle. Jeśli musisz korzystać z tarasu oraz w okresie zimowym, ze względów bezpieczeństwa wskazane jest, aby oczyścić odkładanie śniegu i lodu.
 

Jak patio ze śniegu i lodu oczyścić?

Łopata do śniegu usunąć pomocy tworzywa sztucznego lub drewna. Metal łopata na tarasie można zostawić nieprzyjemne i nieestetyczne zadrapania i wyszczerbienia. Śnieg na taras WPC jeszcze dodać sól, przyspiesza topnienie śniegu i lodu. Na drewnianych tarasów raczej uniknąć. Sól może być stosowany do maksymalnie -5 stopni Celsjusza. Przy niższych temperaturach i nie powoduje zbędnych obciążeń na tarasie i otaczającego gruntu. Również nesypejte taras żwiru taras porysowana również.
 
Po usunięciu wody taras płukania śnieg myte ślady śniegu, które są nieestetyczne. Jeśli plamy nie znikają, należy szlifować drewniany taras i moczone w oleju lub malowania.