MagazínJak urządzić plac zabaw w domu

Lame głowy nad tym, jak do rozpoznania ich potomstwo nie tylko w domu, ale również na zewnątrz w ogrodzie? Tworzenie się na placu zabaw. Jak należy zabaw krajowego i patrzeć na to, co można zapomnieć, dowiesz się w tym artykule.

Lame głowy nad tym, jak do rozpoznania ich potomstwo nie tylko w domu, ale również na zewnątrz w ogrodzie? Tworzenie się na placu zabaw. Jak należy zabaw krajowego i patrzeć na to, co można zapomnieć, dowiesz się w tym artykule.

 

 

Piaskownica nie można przegapić


Podstawą każdego placu zabaw jest piaskownica, które można wykorzystać zarówno w wiarygodny chłopców i dziewcząt. Na Hobbytec ponieważ istnieje kilka Piaskownice w nowoczesnym wzornictwie. Na przykład, piaskownica dla dzieci z werandą z drewna sosnowego - zadaszony taras wyposażony jest w kółka, rzeczywisty piasek pod nią i może być tu w każdej chwili po prostu przesuń w deszczu znowu przesunięta tak, że nie jest mokry piasek lub w piaskownicy nie ma dostępu do wędrówki koty i inne zwierzęta ,

Popularny jest również piaskownica z ławkami bocznymi i regulacją wysokości, składany dach, podczas gdy dzieci będą bawić się w piaskownicy zapewnia cień i deszcz mogą pracować maksymalnie do poziomu ławki tak, że obejmuje całą przestrzeń piaskownicy.


Nie zapomnij o zjeżdżalnie i huśtawki

Jeśli zastanawiasz się, co jeszcze wyposażyć plac zabaw w domu, oczywiście nie zapominając o dzieci tak popularne zjeżdżalnie i huśtawki. Zarówno teraz można też kupić gotowe rozwiązanie, które po prostu zmontowane na miejscu przez nich samych.

Ogólną zaletą zakupionego rozwiązania jest wówczas także, że spełniają określone standardy techniczne i bezpieczeństwa, które w ogóle nie jest starając się nie muszą płacić za zjeżdżalni, huśtawek i innych elementów zabaw wytworzonych we własnym zakresie.


Pobierz cały zespół

Jeśli masz w ogrodzie wystarczająco dużo miejsca, można zorganizować plac zabaw naraz prostu biorąc plac zabaw dla dzieci w formie raportu. Na pierwszy rzut oka, ale również jako obiekty są zainteresowane, opatrzone porównania z przebiegu publicznej golfowego, które można znaleźć na każdym osiedlu. Taki zespół zwykle obejmuje jedną lub dwie zjeżdżalnie i piaskownicę w jednym, większe modele również swing wszystkim przystępne.


Również hit są domy dziecka

Alternatywą do zespołu zabaw może być następnie również popularne domki ogrodowe dla dzieci, są jednymi z najbardziej popularnych zwłaszcza wśród gier domy na nogach, z gankiem, z którego oprócz schodów prowadzi małą zjeżdżalnią. Wolna przestrzeń pod symbolem domu mogą być następnie wykorzystane tylko do piaskownicy lokalizacji. Generalnie, domy zyskują popularność głównie dlatego, że tutaj dzieci mogą ustanowić swój własny "dom" lub "siłę", a tym samym mają swoją własną przestrzeń dla ich realizacji.


Co trampolinie?

Jeśli wciąż zadając sobie pytanie, jak zorganizować domu plac zabaw, mamy inną końcówkę. Rozważmy trampoliny złapanych dzieci. Dziecko i dać przestrzeń do wypełnienia swoją energię podczas skoków korzystne dla jego zdrowia i kondycji fizycznej. Poprawić zdolność orientacji w przestrzeni, ale równowagę ... Nie tylko, że będzie to sprawić, że dziecko porusza się, ale może on również musi ćwiczyć równowagę. Szereg trampoliny posiada dodatkową sieć praktyczne zabezpieczeń, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas skoków.