MagazínJak skutecznie rąbać drewno na opał

Wreszcie mamy po zakończeniu sezonu grzewczego. Ale dobry menedżer wie, że właśnie teraz jest najlepszy czas na przygotowanie drewna opałowego do następnego sezonu.

Wreszcie mamy po zakończeniu sezonu grzewczego. Ale dobry menedżer wie, że właśnie teraz jest najlepszy czas na przygotowanie drewna opałowego do następnego sezonu.
 

 

Dlaczego palić drewnem

Jeśli uda nam się do matematyki, wiemy, że ceny energii stale rośnie. I prawdopodobnie nie oczekiwać, że byłoby tańsze. W związku z tym, wiele z powrotem do ogrzewania drewna, który jest ekonomicznie mniej wymagający. A jeśli jesteś utonięcia odpowiednio wysuszone i pokryte chemicznie surowe drewno utonięcia ekologicznie.
 

Jaki jest przygotowanie drewna opałowego wyzwanie?

Jeśli posiekane Drewno nie kupi od dostawcy i jego wytwarzanie szczególnie trudne fizycznie. Dobry menedżer pewnie umie władać toporem i Kalac, ale z lat spadku sił wszystkich i tak są wszyscy szukają sposobów na pracę. To samo odnosi się do rozdrabniania drewna.
 

Wycinka drzew i cięcie

Najpierw musisz drzewo spadać. Rejestrowanie jest regulowane przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę sezon wegetacyjny ...
 

Chainsaw

łańcuchowa Jakość jest dobrym pomocnikiem. Od czasu do czasu możemy uzyskać poprzez ścinkę z piłą z silnikiem elektrycznym. Jeśli chcemy wyciąć drzewo gdzieś, gdzie lisy dać dobrej nocy, a my nie mamy dostępu do elektryczności, używamy piłę z silnikiem akumulatorowym. Ale najlepsze usługi świadczymy zapewne widział z silnikiem łańcucha. piły łańcuchowe Korzystanie przycinane do wymaganych dzienników długości.
 

Jak skutecznie rozdrabniania drewna?

Bez Kalach osi i nie może zrobić. Pokrój je za pomocą niestandardowych dzienników. W przypadku rozszczepiania logs'll pomocy cięcia. Rozgałęźniki są pionowe i poziome. Dla mniejszych długościach i ilościach możemy dostać się z rozdzielacza poziomej. Łuparka pionowa pierwszeństwo nawet na dużych dzienników. Rozgałęźniki są bardzo bezpieczne pomocników, którzy w krótkim czasie nie będzie można oderwać.