MagazínJak przedłużyć sezon kąpielowy

Kochasz pływanie w basenie dla dzieci w ogrodzie? Nasze warunki klimatyczne pozwalają pływać tylko do końca lata. Jednak radzimy jak przedłużyć sezon kąpielowy przez okres do sześciu miesięcy.

Kochasz pływanie w basenie dla dzieci w ogrodzie? Nasze warunki klimatyczne pozwalają pływać tylko do końca lata. Jednak radzimy jak przedłużyć sezon kąpielowy przez okres do sześciu miesięcy.
 

 

Przy pomocy pompy cieplnej

Jednym ze sposobów, aby podgrzać wodę w basenie i przedłużyć sezon pływacki, jest zakup słonecznego ogrzewania wody. Woda jest uruchomiony przez światło słoneczne ogrzewany za darmo. Panele słoneczne działają tylko, gdy świeci słońce, więc jest odpowiednia inwestycja zakup pompy ciepła.
 
Nowo sprzedawane baseny z paneli słonecznych często mają tę metodę jako standardowe wyposażenie. Pompy ciepła są jednak bardziej skuteczny i wygodny sposób ogrzewania wody. Pompy, które są specjalnie wykonane do ogrzewania wody w basenie pływanie ekstraktu ciepło z otaczającego powietrza, niezależnie od tego, czy świeci słońce, a niebo jest zachmurzone.
 
Pompy pracują dobrze przy temperaturze 12 stopni Celsjusza. Z powietrza otoczenia może wtedy nabyć nawet do 81% energii cieplnej. Pompa ciepła jest łatwe do zainstalowania w istniejących i nowych basenie i wpuszczone i napowietrznych. Nasze pompy może przedłużyć sezon kąpielowy od wiosny do jesieni. Basen musi być wyposażony w filtracji piaskowej.
 

Dzięki obudowie basenu

Innym skutecznym, ale dość drogie rozwiązanie przedłużyć sezon pływania, obudowa basenu. Pokrycia można kupić ruchome lub przenośne. Przenośny dachowa jest używany najczęściej w naziemnych basenów lub puli roztworu do domku. Pokrycie dachowe ma lekką konstrukcję, tkanina jest następnie utrwalane materiału PVC, który jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. dachy przesuwne nadają się do każdego rodzaju basenu. Może być niezależny lub jako część ściany w pobliżu basenie.
 
Pokrycie dachowe nie tylko przedłużyć sezon kąpielowy, ale to sprawia, zapisać na chemikalia do basenu, ponieważ uniemożliwiają one opadłych liści i resztek wszystkim jest to doskonałe zabezpieczenie. Ochrona przed dostaniem się w basenie ludzi i zwierząt.