MagazínJak pozbycie się wilgoci i pleśni szybko i skutecznie

Ona pojawiła się w mieszkaniu lub nowej formy budynku? Doradzimy Ci, jak szybko pozbyć się wilgoci.

Ona pojawiła się w mieszkaniu lub nowej formy budynku? Doradzimy Ci, jak szybko pozbyć się wilgoci.
 

 

Skręć wilgoć

Czy masz stale wilgotna, a nie suche ubrania i okna są wiecznie zroszone? Po przeniesieniu się do nowego mieszkania lub domu, to nie jest niezwykłym zjawiskiem. Nowe budynki będą trzymać wilgoć przez rok lub dwa po jego zakończeniu. Nowe farby i tynki muszą być odpowiednio wysuszone, nowe okna prawidłowo uszczelnić i wilgoć nie przedostaje sposób.

 

Sprawdzić wilgotność

Jaki jest Twój wilgotności w domu, znajdziesz najlepszą stację pogodową higrometr. Wilgotności jest mierzony w procentach. Idealny klimat w domu tworzy wilgotność w przedziale 45-60%. Dla wyższych wartości zacznie rozwijać się w pleśń pokojowej. Jest to niezbędne w pierwszym roku, więcej ciepła, wilgotność spada.
 

Regularnie wietrzyć

Istotną rolę odgrywa także właściwego i regularnego wietrzenia. Jeśli nie można jeszcze otwarte okno, należy użyć przynajmniej mikrowentylacja. Lepiej jednak, aby zamknąć przestrzeń, ciepła, a następnie prawidłowo przewietrzyć. Kuchnie i łazienki powinny być wyposażone w wentylator. Podczas gotowania lub kąpieli z pewnością przewietrzyć. Vynášejte regularnie myć i dezynfekować kosz lodówki.
 

Uzyskaj osuszacza

Jeżeli wentylacja lub ogrzewanie nie działa, wszelkie formy dysponowania chemikaliami. Wykonaj dezynfekcji na mokro kształtować więcej suffusing. Jest to bardzo pomocne osuszacz. Asystent elektryczny czerpie wilgotne powietrze zmiata je przez chłodnicę i dmuchane suche powietrze z powrotem do pomieszczenia, które również wiążą wilgoć. Znasz różnicę w ciągu pierwszych 14 dni użytkowania, to idzie wolniej. Jest to bardzo pomocne przy malowaniu, do osuszania zalanych piwnic i domów, w celu zmniejszenia wilgotności podczas suszenia. Czynnik chłodniczy we włosach jest ekologiczny, nie ma wpływu na środowisko.