MagazínJak pomalować podłogę w garażu

Również w warsztacie lub garażu potrzebuje podłogi przynajmniej raz na jakiś czas, aby otrzymać nowy płaszcz. Malowane podłogę w garażu, to znacznie lepiej utrzymane, ale również praniach.

Również w warsztacie lub garażu potrzebuje podłogi przynajmniej raz na jakiś czas, aby otrzymać nowy płaszcz. Malowane podłogę w garażu, to znacznie lepiej utrzymane, ale również praniach.

 

Aby wybrać kolor

Malowanie podłogi betonowe zapewniają farby na beton. Istnieje wielu producentów, a wybór należy do Ciebie. Wybór poinformuje na personel sklepu, jeśli potrzebujesz porady.
 
Można wybrać farby na bazie wody i rozpuszczalnika. Nadają się do podłogi w garażu najlepszy. Kiedy właściwie stosowane, potrwa kilka lat. Do garażu wybrać kolory, które zostały dopuszczone do kontaktu z produktami naftowymi. Tak samo zniszczenie farby w miejscach, gdzie nasz podłogi były rozlanego oleju lub benzyny. Nie zapomnij o odpowiednim kolorze.
 

Krok po kroku Pokrycia podłogowe

Na pierwszym piętrze jest całkowicie czyste tak, że podłoże jest suche i twarde. W przypadku, gdy podłoga jest bardzo brudna, zaleca się wykonać maszynę powierzchni szlifowania. W miejscach, gdzie beton się rozpada, należy użyć podkładu, małe miejsce, a następnie naprawione wyrównywania kielni. W przypadku większych otworów, przygotowanie mieszanki betonowej, lakierowane podłogi, jednak rozpocząć dopiero po stwardnieniu betonu będzie leczyć prawidłowo.
 
2. Dokładnie wymieszać farbę, zacznij jeszcze zastosowania koloru na podłodze. 1 litr farby możliwe jest wystarczające w zależności od chłonności około 11 m2.
 
3. Pozostawić pierwszą warstwę dobrze wyschnąć, najlepiej na noc. Płaszcz podłogę po raz drugi, w razie potrzeby, po raz trzeci.
 
4. Gdy podłoga wysycha prawidłowo, uwalnianie do bazy farby, nadaje się do naklejania ściany taśmą do ściany zniszczony 5-20 cm od podłogi.
 
5-szy wałek malarski przestrzeń między taśmą a podłogą, a następnie usuń taśmę. Nie czekaj, aż farba wyschnie, farby Można następnie spowodować uszkodzenia.