MagazínJak można zbudować oranżerię siebie?

Dostępne są dwie opcje: jedna tańsze, ale wymagające szybkich i inne i łatwe.


Dostępne są dwie opcje: jedna tańsze, ale wymagające szybkich i inne i łatwe.

Albo cały ogród zimowy będzie zaprojektować i zbudować od podstaw samemu, co jest wyzwanie zarówno przygotowania i samą realizację. Oranżerie budowlane właścicielem i może stracić długie tygodnie cennego czasu, który można inaczej spędzać więcej przyjemnych czynności. Jednocześnie wynik może nie być w stanie do swoich potrzeb.


Albo zdecydować się na wariant w postaci modułowej oranżerii, roztwór, z którym możemy zbudować oranżerię się w ciągu zaledwie jednego dnia. Bez skomplikowanego programowania, szukając materiału, tylko podstawowy zestaw narzędzi. Idealny wybór dla każdego entuzjasty, którzy nie chcą tracić czasu, lecz niemal natychmiast zacząć korzystać z zalet i wygody własnej oranżerii.

Na Hobbytec znaleźć te modułową ogród zimowy:

Omaha

   

Nowoczesny ogród zimowy nasza własna marka One Trade, dostępne w 6 rozmiarach. Posiada aluminiową ramę, panele ścienne wykonane z przezroczystego akrylu praktycznego drzwiami obrotowymi. Więcej informacji w opisie produktu..
 

San Francisco/Phoenix

 

Dwie serie OneTrade ochrona marki, także w budowie wysokiej jakości aluminium, drzwi skrzydłowe i przezroczyste panele akrylowe. Model oferowany jest w Phoenix i San Fracisco sześć prosto w 8 rozmiarach. Oba modele posiadają większą emisję niż Omaha. 

 

Happina

  

Aluminium oranżeria ze szklanym happin wyróżnia przyciągający uwagę design. Ściany boczne umieszczone w ramie aluminiowej, przesuwanie / otwierane. Przestrzeń oranżerii, dzięki czemu można z łatwością otwierać i zamykać w zależności od tego, jak jesteś komfortowo. Istnieje możliwość wyboru pięciu rozmiarach i kilku kolorów warianty konstrukcji, pokryć dachowych oraz laminatów.
Więcej informacji w opisie produktu..
 


Vindema

  

Elegancki modułowy ogród zimowy z solidnej konstrukcji wykonanej z anodyzowanego aluminium i stali ocynkowanej zapewniają prosty, nowoczesny design i dostrojony zaskoczony prostotą całego zespołu, przez opcjonalny nachylenia dachu. Jest ona wyposażona w panele akrylowe i drzwi przesuwne, dostępnych w szarych i białych kolorach.
Więcej informacji w opisie produktu..