MagazínJak dostać się do domu dobre samopoczucie

Wellness oferuje wiele urządzeń, które będziemy czynią życie korzystny wpływ na nasz organizm i ciało. Co nie należy pominąć w domu?

Wellness oferuje wiele urządzeń, które będziemy czynią życie korzystny wpływ na nasz organizm i ciało. Co nie należy pominąć w domu?
 

Saunę fińską

W oddzielnej kabinie znajdują się one piec z podgrzewanych kamieni, które potrzebują czasu do czasu, aby wylać wodę. Zaletą jest możliwość pozwalają produkować pod klucz sauna.
 

Podczerwień

Składa się z niewielkiej sauny na podczerwień, które wytwarzają ciepło grzejniki transmisji promieniowania podczerwonego, które działa na efekty regeneracji skóry.
 

Whirpool

Basen Whirpool jest mniejszy, wygodnie do niego, można usiąść lub położyć się. Dzięki wielu dysz masujących zapewnia doskonały relaks hydroterapii. Nieprawidłowo w języku czeskim nazywa jacuzzi.
 

Wanna z hydromasażem

Telefony jacuzzi odpocząć zarówno na tarasie lub w ogrodzie domu, ale także we wnętrzu. Komórka jacuzzi mogą być dowolnie umieszczane. Telefony wiry mają wbudowany panel z wielu funkcji masażu. Ważne jest to przestrzeń do manipulacji z hydromasażem, należy rozważyć szerokość drzwi.
 

Basen

Obecnie mamy nieograniczone możliwości, aby dostać się basen. Można ją kupić w domu, dom lub uzyskać powyżej basen ziemi, które mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Ogrzewanie wody ma być umieszczony na powietrze-powietrze pompy basenu.

 

Co jest ważne dla dobrego samopoczucia domu

  • Jest to konieczne dla zapewnienia dobrej wentylacji
  • Musi być odpowiednie ogrzewanie
  • Podłoże musi być równe, o wystarczającej pojemności
  • Dla każdego urządzenia powinien być oddzielnie zabezpieczone dostawy
  • W wannie, zastanowić się, jak będzie ona impregnowana i osuszony
  • Nie zapomnij spojrzeć na prawo miejsca