MagazínInstrukcja w sprawie ustanowienia ogrodów

Máte u svého domu nebo v zahrádkářské kolonii nevyužitý prostor? Podívejte se s námi na návod, jak na založení zahrady, aby byla skutečně dokonalá.

Masz w swoim domu albo w działkach niewykorzystanej przestrzeni? Skontaktować się z nami w celu ustalenia, jak ogród, który był naprawdę doskonały.

Pierwszą rzeczą, którą należy rozważyć jest pomysł na to, jak powinien wyglądać ogród, a zwłaszcza to, co powinno służyć. Jest więcej możliwości:
  • Idealnie dopasowane miejsce głównie do dekoracji
  • To miejsce na relaks i spotkania z przyjaciółmi
  • Przestrzeń dla uprawy roślin domowych
Musi to być pierwszy etap pchania siebie i zdecydować, co w granicach możliwości, albo vice versa odrzucić. Jest to pierwszy etap. Teraz wyglądają razem w ogrodzie, który jest uniwersalny i oferuje trochę wszystkiego.


Modyfikacja terenu - instrukcje dla ustanowienia ogrodach zaczynają

Pierwszy z nich, bez których w sposób naturalny nie może zrobić, konieczne jest krajobrazu. Trudno zakładać, że witryna będzie idealna. Dlatego usunąć wszystkie niepotrzebne, różni się od budowy i innych odpadów, do nadmiaru gruntu. Należy również pamiętać, aby porównać płaszczyznę powierzchni, lub na odwrót, aby utworzyć pierwsze wały, gdzie chcesz wyboista, pagórkowaty teren szeregowy lub potrzebne. Alternatywnie Wzmocnienie krajobrazu zabezpieczającą ścianę.
 

Pomyśl o salonie

I, oczywiście, należy do ogrodu i jest oczywiście konieczne, aby zapewnić niezbędne wsparcie. Tutaj musimy obejmują taras domu, altanka, pergola lub innych mebli, gdzie można odpocząć, ukryć się w cieniu lub podpiec. Również popularne są domki ogrodowe, które będą służyć nie tylko do lokalu mieszkalnego lub jako kuchnia letnia, ale być może częściowo lub całkowicie zastąpić szopy.
 

Planujesz uprawę?

I trzeba przydzielić miejsca. Konieczne jest, aby myśleć o tym, co masz zamiar się rozwijać i ile dana uprawa zajmuje przestrzeń. Jest różnica, czy będzie to drobne zioła, a nawet dyni. Ideałem jest odcinek już w budynku podzielonego na odpowiednich polach. W tej części ogrodu, oczywiście, zawierać ewentualne szklarni lub szklarniach. Nawet dla nich to jest dobre, aby było jasne jeszcze przed kopać ziemię i zacząć tworzyć różne sektory.


Pomyśl o estetykę i rekreacji

Nasze instrukcje, aby zakończyć z ogrodem, który będzie służył jako relaks i estetyki. Podstawą powinna być zdecydowanie trawnik jakości, który wymaga odpowiedniej opieki, nawozów i regularne koszenie. Nie powinno być również niewielki krzew, jak również kolorowe kwiaty lub łóżka bylin i jednoroczne. Chociaż rośliny nie dla zysku, ale dla ogólnego pięknem ogrodu, przyczynia się bardziej niż wystarczająco.

Jeśli chodzi o akcesoria?

Czy planujesz coś, możemy uczciwie powiedzieć, że można znaleźć obecnie na rynku. To może być różna wielkość kamieni i podobne wyposażenie jak drewnianych bram i wejść, fontanny, krzesła, huśtawki i tak dalej.