MagazínInspiracja do uprawy w szklarni

Czy lubisz świeże i smaczne warzywa w zimie? To nie może być zbyt wielkim problemem. Wystarczy tylko dwie podstawowe rzeczy - z ogrodu i szklarni.

Czy lubisz świeże i smaczne warzywa w zimie? To nie może być zbyt wielkim problemem. Wystarczy tylko dwie podstawowe rzeczy - z ogrodu i szklarni.
 

 

Pobierz szklarnię

Bez ogródek nie jest możliwe bez ogrodnictwo ogrodnictwo cieplarniany nie jest możliwe w okresie zimowym. Weź może poliwęglanu szklarni i klasycznego szkła. Będzie konieczny zakup Oba typy ale. Poradnik jest mało ważne. Szkło cieplarnianych musi również betonowych fundamentach, co stanowi kolejny problem. W domu można zrobić, aby ustalić maksymalnie arkusza z tworzywa sztucznego, ale on nie może odnieść sukces w chłodne zimy. Tylko wtedy, gdy pęknięcia warstwy i warzywa mogą chodzić kupowania w działalności gospodarczej.
 

Warzywa codziennie przy stole

Nie każdy sklep będzie dostać świeże i soczyste warzywa. Głównie, kupiony przez pomidorów w zimie są prawie niejadalne. Brakuje im smak i często są zgniłe. Dzięki szklarni Jednak można rozwijać własną rękę. Wystarczy wybrać różnorodne i można go za to. W dobrze zaizolowanych szklarniach rozwijać papryka i zieloną sałatą. Szklarnie organizuje dzienne spożycie witamin. A zwłaszcza w zimie witaminy są bardzo ważne.
 

Egzotyczne owoce

Witaminy nie są tylko porty w warzywach, ale także w owocach. W szklarniach, nawet w naszych szerokościach geograficznych rozwijać egzotyczne owoce. Cytrusy wśród hodowców zapewne największą popularnością. Rozwijaj swoją pomarańczę, ale to nie jest łatwe nawet w szklarni. Chce właściwie zbadanie warunków, w których ten owoc kwitnie, a następnie symulować te warunki w szklarni. To nie jest łatwe, ale na pewno jest.
 

Warto

Każdy ogrodnictwo trochę znaczy, powinien on uzyskać cieplarnianych. Dzięki niemu mogą rosnąć przez cały rok, nie tylko rośliny, które są dobrze znane w naszym kraju od wieków, ale również tak egzotycznych owoców. Owoce i warzywa, które można znaleźć na półkach sklepów w Czechach w okresie zimowym, nie jest wiele warte. Więc dlaczego nevypěstovat własną rękę? Dzięki szklarni to idzie.