MagazínGotowanie na tarasie

Gotowanie na zewnątrz jest bardzo twórcze i przyjemne czynności. A jeśli mamy taras przystosowany do gotowania, to doświadczenie. Dzięki odkrytym kuchni można wyczarować kulinarne, zwłaszcza jeśli można pomóc z nowoczesną technologią.

24 kwietnia 2017
 
Gotowanie na zewnątrz jest bardzo twórcze i przyjemne czynności. A jeśli mamy taras przystosowany do gotowania, to doświadczenie. Dzięki odkrytym kuchni można wyczarować kulinarne, zwłaszcza jeśli można pomóc z nowoczesną technologią.
 

 

Kuchnia lato na tarasie

Uczynić nas cieszył gotowania na zewnątrz jest dobre, gdy wyposażona kuchnia letnia na tarasie, wszyscy możemy dostosować w zależności od potrzeb. Gdybyśmy tylko sporadycznie grill, nic nie przeszkadza, że ​​taras był wyposażony tylko trzeba grill oraz stół do serwowania. Jednakże, jeśli chcemy mieć letnią kuchnię z kominkiem, palniki i różnych kulinarnych naczynia, unikać potrzebę tarasami dachowymi.
 

Tarasy dachowe

Jeśli chcemy zbudować na tarasie letniej kuchni, należy rozważyć rozsuwanym dachem. Dzięki przesuwnych tarasami dachowymi otrzymujemy bardzo elastyczne opcje wypoczynkową. Naprawiono dach Następnie należy dodać przewijalną mur, który w razie potrzeby poprawić komfort cieplny i intymność zapewniają również siedzenia.
 

Wyposażenie kuchnia letnia

Do letniej kuchni jest idealny betonowy grill, a także inne wskazówki grille. Z nabyciem, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, jeśli mamy lato kuchnia otwarta czy zamknięta. Jeśli obudowa nadaje się liczyć tylko z urządzeniami elektrycznymi. W przypadku dachu przesuwnego lub częściowego dachu może być nieco bardziej oszczędny. Radość na pewno trzeba przygotowywać posiłki na fińską grill.
 

Workspace

W blacie kuchennym lato jest bardzo ważnym elementem wyposażenia. Powinien on być na tyle duży. Pod blatem wskazane jest, aby umieścić szafki do przechowywania naczyń i różne przybory kuchenne. W letniej kuchni, powinniśmy również znaleźć miejsce do przechowywania węgla na grilla lub części butli gazowych. To miejsce powinno być suche i wentylowane.
 

Woda w letniej kuchni

Przy podejmowaniu kuchnia letnia, powinniśmy od samego początku, aby umożliwić zaopatrzenie w wodę i gospodarki odpadami. Zlew i kran będą wdzięczni. Jednak ważne jest, że po zakończeniu sezonu, wszystko jest prawidłowo winterized. Wody w rurach mogą zamarznąć i wyrządzić poważne szkody.
 

Porada:

Pamiętaj Twój lato kuchnia wyposażona w odpowiednie meble, oświetlenie i kwiatów. Wszystko to kuchnia letnia i pot.