MagazínDystrybucja basenów naziemnych

Biorąc pod uwagę nabycie basenie, ale nie wiem jak zrobić poczucie mnogości? Jak dostać się basen? Samonośne, ze strukturą lub projektowania bez? I jakiego materiału?

20 kwietnia 2017

Biorąc pod uwagę nabycie basenie, ale nie wiem jak zrobić poczucie mnogości? Jak dostać się basen? Samonośne, ze strukturą lub projektowania bez? I jakiego materiału?

 

Powierzchnia powyżej basen ziemi

To jest zawsze proste basen z okrągłym kształcie. Ten typ basenu jest kwestia sezonowa, eliminując problem jak go winterize. Naziemne baseny są zarówno samonośne lub z budową i konieczne jest zbudowanie kompletnego samolotu. Poniżej basenu zaleca się zainstalowanie geowłókniny, która chroni basen przed uszkodzeniem.

Basen samonośny

Ten typ konstrukcji nie wymaga się basen, który jest dany przez pompowania rąbka powietrza na krawędzi basenu. Obrzeże jest więc po napełnieniu popychany do góry przez ciśnienie wody. Dlatego ten rodzaj basenu zachowuje swój kształt i wycieki.

Pływanie z budowy

Ten typ nazywany jest również basen ramka jest znowu bardzo prosty typ. Konstrukcja basenie utworzonym przez metalowe rurowe ramę, do której wkładki kompozyt trójwarstwową (PE) i PCV zawieszone. Basen skonstruowane tak, aby utrzymać swój kształt bez wypełnione wodą.

Folia powierzchni Basen

Basen wyposażony zatopionego właściwości basen. Zwłaszcza wytrzymałość ściany basenu jest większa niż w basenie lub w samonośnej konstrukcji. Ciągła ściana jest wykonana z blachy stalowej z antykorozyjnej i przestrzeni wewnętrznej jest następnie za pomocą specjalnego paska zawiesza folię trójwarstwową PVC. Mimo, że basen ma metalowe ściany nie są wystarczająco silne, aby ten typ zakopane w ziemi. Basen ma być ustanowiony na zupełnie poziomu ziemi, pokryte geowłókniny.

W połączeniu z folii basen

Jest basen, który ma postać powierzchni basenu folii różni się w szczególności grubość ścianki, która może przenosić ciśnienia gleby, dzięki czemu może zagłębić się w ziemi. Modele te mogą być częściowo lub całkowicie pogrzebany. Wewnętrzną ścianą basenu składa się z kompozytowej zdejmowaną folią. Różnice między okrągłym i owalnym basenem ślad. Ponieważ w preparatach budowlanych owalne basenów należy pamiętać betonowej ściany bocznej. W basenie z okrągłej konstrukcji eliminuje ten problem.