MagazínDlaczego uzyskać obudowę?

Powody obudowy puli znajdzie się numer. Obecnie można pokryć praktycznie każdy rodzaj basenu. Typy dużą zmiennością, kształty i rozmiary do wyboru pokrycia dachowego odpowiednie dla Twojego basenu.

Powody obudowy puli znajdzie się numer. Obecnie można pokryć praktycznie każdy rodzaj basenu. Typy dużą zmiennością, kształty i rozmiary do wyboru pokrycia dachowego odpowiednie dla Twojego basenu.
 

 

Dlaczego zadaszenie

Basen zadaszeny może przedłużyć sezon kąpielowy przez okres do sześciu miesięcy, ponieważ dach pomaga utrzymać stałą temperaturę wody, zmniejszenie zanieczyszczenia, które mogą zaatakować w basenie lub uniemożliwiają jej wpadnięcia do basenu. Obudowa basen więc nie powinno być pominięte zwłaszcza jeśli masz małe dzieci lub swoje zwierzęta. Wiele modeli posiada zadaszenie blokady bezpieczeństwa.
 
Pokrywa Basen może być niski lub ponad dach, gdzie modele średniego i wysokiego dachowe są w pełni walk-through, dzięki czemu można poruszać się po basenie nawet w złych warunkach pogodowych. Inną opcją jest zmienną dach przesuwny, który jest używany przez projekt połączyć mur otaczający w użyciu, który znajduje się w pobliżu basenu. Jest to możliwe, aby odsłonić część dachu lub całej puli. Ten rodzaj pokrycia dachowego jest bardzo elegancki i przestronny, rozbić układ gruntów, w przeciwieństwie do innych konstrukcji.
 
Jeśli chcesz parasol Pool przeciwko spadającego liścia lub jako zabezpieczenie przed wpadnięciem do wody, może być również stosowany listew pokrywę basenu lub plandeką lub folią. Jest to tańsze, ale równie skutecznych rozwiązań. Jest to niemożliwe, aby zapomnieć o powód, który nie tylko oszczędza pieniądze na zakup środków chemicznych i czyszczenie basenu, ale również znacznie zaoszczędzić energię.
 

Korzyści Basen obudowa:

  • przedłużyć sezon pływacki do jesieni
  • pływanie nawet w złą pogodę
  • pasywnego ogrzewania wody
  • do 30% oszczędności na ogrzewaniu wody
  • łatwiejsze utrzymanie basenu
  • Ochrona wody z liści i owadów
  • aspekty bezpieczeństwa
  • dostarczyć niezbędnej prywatność