MagazínDlaczego ogrzewania solarnego

Chociaż utwardzenie zdrowe, jasne jest, że ciepła woda w basenie w ogrodzie możemy zwiększyć komfort i relaks jest bardziej przyjemna. Ogrzewanie można używać pomp ciepła i energii, ale sposób najbardziej ekonomiczny prezentuje ogrzewania słonecznego.

Wartość nabycia ogrzewania słonecznego jest mniejsza niż dwóch powyższych typów, a ponieważ ogrzewania wody wykorzystuje energię słoneczną, który jest wolny, cieszyć się ciepłą wodą w basenie bez wysokich kosztów eksploatacji obiektu. Słonecznego nagrzewania wody nadaje się do wszystkich typów basenów.
 

 

Słoneczny żagiel

Podstawowe wyposażenie każdego właściciela basenu powinny być słoneczny żagiel. słoneczny żagiel mamy pęcherzyki dół. Bubbles działa jak szkło powiększające, a w ciągu dnia basen nie kupi, ciepłej wody. W nocy pływają zapobiega utracie ciepła. Sail także zapobiega parowaniu wody, które będą miały wpływ na zużycie wody i zapobiega wodę z zanieczyszczeń mechanicznych, tym bardziej zmniejszyć zużycie chemikaliów basen.
 

Ogrzewanie słoneczne

Kolektory słoneczne w okresie letnim może podnieść temperaturę wody nawet o 6C. Istnieją dwa główne rodzaje ogrzewania słonecznego. Jednym z nich jest w postaci płyt, które są produkowane w różnych rozmiarach i które są zamontowane na ścianach basenu, na zewnątrz. Drugi typ jest znany jako piramidy. Oba typy mają tę zaletę, że można go podłączyć kilka sztuk za co pomnożyć swoje działanie.
 

Instalacja ogrzewania słonecznego kręgu

Solar Pyramid pochłania energię słoneczną i przenosi go do wody, która przepływa przez piramidy. Piramidy umieszczono poniżej urządzenia filtrującego, zimna woda jest wtryskiwana do piramidy pompy filtracji, gdzie jest podgrzewany i zwrócone do ogrzania do puli. ogrzewania słonecznego nie jest konieczne, umieścić w miejscu słonecznym w rozsądnej odległości od filtracji, odległość ta nie miała wpływu na działanie urządzenia filtrującego pompy.

 

Podpowiedź:

Podgrzewacz solarny to dobry zakup do zaworu, który w nocy lub w czasie zimnej pogody uniknięcia strat cieplnych, a jednocześnie będzie to wykorzystać nawet jeśli temperatura wody w basenie jest tak ciepło, że nie widział tak przyjemny. Odpowiednim uzupełnieniem ogrzewania słonecznego w obudowie, co również zapobiega stratom ciepła oraz zmniejszy ilość zanieczyszczeń w basenie. Jeśli, oprócz basenu, aby wziąć prysznic solarny jest wysoki poziom komfortu warunkiem.