MagazínCzyszczenie sezon cieplarniany

Jeśli po sezonie możemy poświęcić wystarczająco dużo uwagi do szklarni, możemy zrobić sprężyn.

10 września 2017
 
Jeśli po sezonie możemy poświęcić wystarczająco dużo uwagi do szklarni, możemy zrobić sprężyn.
 

 

Zima, to okres odpoczynku

Spadek po żniwach, wskazane jest, aby przygotować się do szklarni na okres spoczynku. Jednakże, właściwe i zgodne pielęgnacja szklarni zwiększa żyzność gleby. Dlatego wskazane jest, aby być gotowym do wiosennych miesięcy wcześniej i mogą być usuwane z chorobami i szkodnikami, a tym samym przygotować dom do następnego sezonu, z pewnością żyznej.
 

Cieplarnianych po sezonie

Vyplejeme gleby w szklarni i usuń resztki roślin. Idealny do usuwania gruzu kompostownika jest to, że nawet w miesiącach zimowych pracuje dla nas i przygotowuje nas idealnym nawóz na wiosnę. Gleba w szklarni posypywania cyjanamid, który wprowadza się do gleby, a więc w okresie zimowym dezynfekcji.
 

Dlaczego stosowanie nitrolime spadać?

glebowe Nitrolime nie tylko dezynfekuje i niszczy jaj ślimaków, ale w zasadzie niszczy wszystko. Zarazki chorób, owadów, a także nasion i młodych sadzonek. W związku z tym konieczne jest, po zastosowaniu cyjanamid pozwolić resztę gleby przez co najmniej trzy tygodnie. Jeśli proces w szklarni, ale również na poprawki, będziemy aż do wiosny, musimy przygotować się na trzy tygodnie okresu karencji dla roślin. I to jest wstyd. Podczas stosowania zimą nie musi kusić walkę z czasem i grożą młode rośliny.
 

Jesień nawożenie

Na jesieni gleby i dokładnie zapłodnienia zryjeme krowy nawozu. On nie musi wyglądać skomplikowany. krowim, nadaje się do szklarni i szklarni z tworzywa sztucznego mogą być wytwarzane w postaci granulatu, w związku z tym, jego zastosowanie jest bardzo wygodny. Zapominamy widły i taczki ogród. Granulowany po prostu rozpadać się na ziemię i prowizji to działało.
 

Wiosna Dressing

Ziemia byliśmy traktowani jesienią i zimą pracował dla nas. Teraz mamy jakość w szklarni i zdrowe podłoże przygotowane pod uprawę różnych roślin. Zanim przystąpimy do sadzenia, konieczne jest, aby oczyścić ściany szklarni. Czy ściany wykonane są ze szkła lub poliwęglanu. Oczyścić mechanicznie, woda z mydłem, a skończymy. Po posadzeniu, odpowiednie nawadnianie i nawożenie mogą spodziewać się zbiorów.