MagazínCzyszczenie ogród

Czy mamy podwórko lub ogród, wiemy, że opieka jest procesem niekończącym się. A jeśli mamy fun pracy w ogrodzie, dobrze jest znaleźć odpowiednie i skuteczne pomocników, z którymi pracujesz łatwiej.

28 kwietnia 2017
 
Czy mamy podwórko lub ogród, wiemy, że opieka jest procesem niekończącym się. A jeśli mamy fun pracy w ogrodzie, dobrze jest znaleźć odpowiednie i skuteczne pomocników, z którymi pracujesz łatwiej.
 

 

W jaki sposób ułatwić czyszczenie ogrodzie

W konieczna jest opieka każdy ogród do czynienia z odpadów ogrodowych, jak przygotować i gdzie się go uratować. Jeśli mamy możliwość poprowadzenia odpady z ogrodu do punktu zbiórki, wygraliśmy, ale to nie jest możliwe wszędzie. I tak to jest konieczne, aby znaleźć rozwiązanie, dzięki któremu możemy uzyskać sami. Więc z pomocą rozdrabniacze, rębaki i kompostownika.
 

Szlifierki ogrodowe oddziałów

Szczególnie wiosną lub jesienią zmagają się z kilku oddziałów jak drzewa i krzaki. Ich spalanie na własności prywatnej, jest nie tylko niebezpieczne, ale w wielu miejscach lokalne rozporządzenie zabronione. Jest to skuteczny sposób na zgniatanie niszczarki lub rębak.
 

Różnica między rębaki i rozdrabniacze

Wiele z tych dwóch pojęć połączone w jeden, ale pomiędzy urządzeniami jest zauważalna różnica.
 
Crusher miażdży branże oddziały za pomocą łopatek wirujących i może się nawet ze świeżym materiałem, który kruszy się na małe kawałki, a następnie muszą być one używane do rozdrabniania. Rębak działa na zasadzie przekładni, z jednej dociskany płytce metalowej i użądlenia gałęzi za pomocą narzędzi strony ciągnie do wewnątrz na małe kawałki. To nie wychyla się tak wysoki, jak kruszarki i potraktowano skuteczne zwłaszcza suchego materiału.
 

Z jakiego materiału nadrceným

Nadaje się do kompostowania. Jednak, aby być skuteczne kompostowanie, dobrze jest wiedzieć, jak kompost. U dołu kompostownika pasuje zawsze szorstka i przewiewny materiał po prostu wyżej wymienionych frytkami lub rozdrobnione resztki oddziałów, są idealne do tego celu.
 
Warstwa ta, a następnie na przemian z sadzonek traw, liście shrabaným, popiół. Jest ona także od czasu do czasu wlać wiadro wody do kompostu, czy wydłużony suszy.
 

Przyspieszenie procesu kompostowania

Jeśli mamy więcej pojedynczego materiału w kompostownika (trawy lub liści), prawdopodobne jest, że kompost będzie dojrzewają wolniej. Dlatego wskazane jest, aby dodać do warstwy kompostu czasami już dojrzałego kompostu lub gleby i kompostu dojrzewanie na kilka razy, aby wymieszać.