MagazínCo rośnie w szklarni? W szklarni można rosną pomidory, papryka, ogórki, rzepa, winogrona, sałata. K

W szklarni można rosną pomidory, papryka, ogórki, rzepa, winogrona, sałata. Każdy z tych produktów posiada różne wymagania dla uprawy. Jak osiągnąć bogate żniwo?

W szklarni można rosną pomidory, papryka, ogórki, rzepa, winogrona, sałata. Każdy z tych produktów posiada różne wymagania dla uprawy. Jak osiągnąć bogate żniwo?
 

 

Szklarnia pełen warzyw

Jeśli zastosujemy się do pewnych zasad, można dowiedzieć się wymagania poszczególnych roślin, to jest gwarantowany sukces. W celu zastosowania ich w szklarni i rozkwit roślin należy każda roślina w odpowiednim miejscu i mieć odpowiednią ostrożnością. Przed rozpoczęciem postawić, wskazane jest, aby zaplanować co gdzie postawić.
 

Ciepłolubne rośliny

  • Ogórki - są ciepłolubne, idealny dla nich wynosi od 25 do 30 ° C w ciągu dnia i 15-20 ° C w nocy. Rosnące na dużych obszarach. Muszą być stale wilgotna gleba, konieczne jest Zatoki tylko korzeni do liści, aby zapobiec powstawaniu pleśni. Konieczne jest, aby okresowo usuwać kiełki burgeons i zapłodnionych ogórki.
  • Papryka - również wymaga wilgotnego podłoża, w porównaniu z przyprawami ogórków znacznie głębiej. Mogą one być traktowane na liściach. Kiełki Zaštipujte regularnie nawozić ten sam nawóz w postaci ogórka.
  • Pomidory - jak temperatura 23-26 ° C oraz środowiska przewiewne. Jest to idealne, aby umieścić je przed szklarni. To może być trochę więcej cienia. Mogą wytrzymać krótkoterminowy suszę. 1 m2 można sadzić 2-5 pomidory.
 

Drobne warzywa

Pod pomidory mogą być tak umieszczone zarośla rzodkiewki, cebula, marchew, sałata, rzepa i rzeżuchy. Rzepa, marchew i cebula może być uprawiana w sezonie tylko raz. Sałata, rzodkiewki i rzeżuchy można zasiane kilka razy w sezonie. Sałata lodowa Ci zbiorów pojedynczych liści w sposób ciągły.
 

Winorośl

Winogrona ma idealne warunki w szklarni. Winogrona dojrzewają znacznie wcześniej niż w tej dziedzinie. Rośliny cieplarniane zapewniają również ochronę przed szkodnikami i ptaków. Pod winorośli będzie rozwijać się pomidory. Można kupić specjalne odmiany winorośli cieplarnianych.