MagazínCo o tym myśleć przy wyborze basenu

Czy planujecie wydać tego lata we własnym basenie? Nadszedł czas, aby wybrać niektóre.

Czy planujecie wydać tego lata we własnym basenie? Nadszedł czas, aby wybrać niektóre.
 

Gdzie umieścić na basen?

Jaki basen jest niezwykle ważne. Zwykle jest to rzecz, która pomaga nam w ogrodzie przez długi czas. Basen powinien spełniać wszystkie parametry techniczne, ale powinien także pasować do ogrodu. Jest to przydatne w celu omówienia lokalizację i kształt basenu z architektem. Basen nie powinny znajdować się w cieniu lub pod drzewem.
 

Jaki rodzaj akcesoriów basenie potrzebne?

Funkcjonowanie basenu trwa prawie żadnych opcji i akcesoriów dodatkowych. Podczas pierwszego sezonu, wskazane jest, aby zakupić powyżej basen ziemi z filtracji sprawia, że ​​można zauważyć, jak to jest mieć basen w domu i jakie funkcje trzeba. Nie można tego zrobić bez żagla, pływanie pokryw, basen zagłębiony w obudowie pasuje schody lub drabinę. Można kupić w przeciwprądzie, słonej wody, ogrzewania słonecznego, a także prysznic solarny. Jeśli pojawi się dach, przedłużyć sezon kąpielowy i zwiększają bezpieczeństwo przy basenie. To po prostu zależy od budżetu.
 

Które wybrać projekt?

budowa basenu wykonana jest z wielu materiałów. Można wybrać z tworzywa sztucznego, włókna szklanego, stali nierdzewnej lub betonu. Materiały te są wykorzystywane do basenów naziemnych. Plastikowe baseny są najtańsze, ale mają najniższe żywotność. Należy zwrócić uwagę nawet na powierzchni basenu. Chemicznie utrzymane wodę i promieniowanie UV może ostatecznie schropowacić kąpieli basen.
 

Ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa

Dość ważnym parametrem jest również bezpieczeństwo basenu, zwłaszcza jeśli masz małe dzieci lub swoje zwierzęta. Wskazane jest, aby rozwiązać zadaszenia, obejmujące plandekę lub zamykane roletami. Basen może być śliska, aby uniknąć obrażeń. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do kamienia lub płytek ceramicznych.