MagazínČistenie sklenených plôch

Jarné upratovanie bez umytých okien si väčšina gazdiniek nevie predstaviť, ale umývanie okien je jedna z najmenej obľúbených činností. A čo keď máme zimnú záhradu? To je sklenených plôch bezpočet.

Wiosenne porządki bez okien myte, większość gospodyń domowych nie może sobie wyobrazić, ale mycie okien jest jednym z najmniej lubianych czynności. A co jeśli mamy ogród zimowy? To niezliczone szklane powierzchnie.
 

 

Jak skutecznie myć okna

Rewolucja w czyszczenia okien lub wszelkich powierzchni szklanych reprezentują robotów szklane powierzchnie czystsze, okna, lustra. Są one idealne do czyszczenia wydatków biznesowych. Robotic czystsze powierzchni przemieszcza się liniowo i czyszczenie odbywa się w dwóch kierunkach. Roboty te mogą dostosować się do różnej grubości szkła i szkła w uzupełnieniu można również wyczyścić płytki lub prysznic, ręczniki odprowadzające czyszczonej powierzchni.
 

Zasada funkcjonowania robota do czyszczenia okien

Robotic czystsze działa jak automatyczny odkurzacz czy automatyczna kosiarka do trawy, ale w odróżnieniu od nich pracuje w pozycji pionowej. Na szybie, aby "utrzymać" z odsysaniem. W sterowniku jest więc konieczne, aby wybrać jedno z ustawień robot czyszczący może rozpocząć pracę.
 

Akcesoria czyszczące Robotic

Część środków czyszczących są pokrowce z pierścieniami, zdalnego sterowania i zapasowy akumulator do kontrolera, zasilacz i przewód dla urządzeń zabezpieczających.
 

Czyszczenie odkurzacza robota

Przed przystąpieniem do czyszczenia robota jest dobrym zabezpieczeniem przed spadkiem zamkniętej liny bezpieczeństwa. Następnie sprawdź urządzenie załadowcze, kładziemy go na szmatkę i możemy przystąpić do czyszczenia. Włącz odkurzacz, zaczyna zasysać powietrze i tym samym dołączyć, dołączyć się do czyszczonej powierzchni.
 

Wybór programu

Korzystanie z pilota zdalnego sterowania, wybierz opcję programu prania i robot zaczyna się umyć powierzchnię. Po pracy, sygnał dźwiękowy ostrzega, że ​​teren jest oczyszczony. Po wymianie ściereczki do polerowania aparat ściereczką i ponownego programowania do polerowania powierzchni, robot zaczyna polerować powierzchnię.
 

Konserwacja urządzeń

Robotic Cleaner jest praktycznie bezobsługowy. Jedyne, co musimy zwrócić uwagę na czyszczenie i polerowanie tkanin, które mogą być ponownie myte w maszynie, a następnie ponownie wykorzystane. Ściereczki można również kupić normalny zakres robota do czyszczenia okien.
 

Podpowiedź:

Jak już wspomniano, robota czyszczącego nadaje się do każdej powierzchni szkła i jego funkcje zostaną docenione zwłaszcza właściciele dużych powierzchni szklanych. Wyobraź sobie, jak przydatna pomocy robota mycia okien w ogrodzie zimowym. Dotrzeć do trudno dostępnych miejsc i jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć, jak trudne prace prowadzone dla nas.