MagazínCieniowania technologii, zarówno w jej wyznać

Technika cieniowania jest przydatna dla domów, mieszkań, biur, pomieszczeń na poddaszu, po prostu wszędzie. Wystarczy wybrać, czy chcesz technika cieniowania wewnątrz lub na zewnątrz.

Technika cieniowania jest przydatna dla domów, mieszkań, biur, pomieszczeń na poddaszu, po prostu wszędzie. Wystarczy wybrać, czy chcesz technika cieniowania wewnątrz lub na zewnątrz.
 

Ekranowanie technologię zewnątrz i wewnątrz

 

Na zewnątrz: rolety zewnętrzne, rolety zewnętrzne, żaluzje, markizy

Te środki cieniowania techniki mają doskonałe ekranowanie, mają doskonałe właściwości termoregulacji, zmniejszyć hałas z ulicy, utrudniają pracę złodziei.
 

Wnętrze: Żaluzje, rolety, ściany japońskie, plisé


Jsou oznacza jedynie dla ochrony, ale również miłym uzupełnieniem wnętrza.
 
Nasza rada: Jeśli połączyć oba wewnętrzne i zewnętrzne żaluzje lub rolety, można uzyskać większe oszczędności energii.
 

Parametry dotyczące wyboru techniki ochronne

Technologia zacienienia jest wykonany głównie z profili aluminiowych, a także z drewna. Markizy wybrać w zależności od ciężaru substancji. Pokrowce na pergoli może poszerzyć i schować w razie potrzeby. Można chronić w razie potrzeby regulować. Pokrowce można kupić przegubowego kasetę i pionowego przesuwania.
 
Wybierając technikę przesiewowego jest ważne, czego można oczekiwać od niego. Równie ważne informacje, takie jak materiał, wymagań konserwacyjnych oraz sposobu kontroli kotwienia. Rolety zewnętrzne może być obsługiwany za pomocą pilota lub smartfonu.
 

Odpowiednio dobrane techniki cieniowania jest skuteczna zimą i latem

Za pomocą odpowiednio dobranej osłon, nawet w upalne lato można zrobić bez klimatyzacji. Przestronny okno przejść prawie 90% promieni UV, co skutkuje w ciepłym wnętrzu koloru tkaniny. Okiennice lub rolety stworzyć przyjemny klimat w pomieszczeniu. W zimie można korzystać z energii słonecznej do ogrzewania.
 
Technika cieniowania umożliwia kontrolę nad ilością przepuszczalności światła słonecznego w zimie są doskonałe izolacja termiczna pomoże zmniejszyć koszty ogrzewania, a także zabezpiecza okno przed deszczem, śniegiem lub włamania.
 
Producenci również pozwalają wybrać rolety dla nietypowych okien, markiz dachowych, pergoli cieniu i dużo więcej. Basen lub balkon jest również wyposażony w poręczną wielkim parasolem.