MagazínBezpieczne grillowanie

Wielu zapewne jak z grilla, ale niewiele z nich dotyczy sposobu grill bezpiecznie. A to wpływa z przygotowania grilla podczas grillowania Re obchodzenia paliwa po zakończeniu czyszczenia i grillowanie potrzebnych właściwościach.

5 kwietnia 2017
 
Wielu zapewne jak z grilla, ale niewiele z nich dotyczy sposobu grill bezpiecznie. A to wpływa z przygotowania grilla podczas grillowania Re obchodzenia paliwa po zakończeniu czyszczenia i grillowanie potrzebnych właściwościach.
 

Bezpieczny grill

Czy grilla elektrycznego, gazu lub grilla. Właściwe jest, aby grilla z certyfikowanego producenta. Konieczne jest także zapewnienie odpowiedniego miejsca na utworzenie z grilla. Grill powinny być odpowiednio połączone w sposób stabilny na niepalną powierzchni, powinien być w dostatecznej odległości od palnych materiałów. Wskazane jest, aby w miejscu, gdzie grill jak gaśnica. W przypadku, gdy nie ma go, należy rozważyć inną metodę ochrony przeciwpożarowej.
 

Grill w pomieszczeniach zamkniętych

Grill w pomieszczeniach zamkniętych, jest możliwe po spełnieniu koniecznych warunków. I to jest wykorzystanie elektrycznego grilla. Tylko elektryczne potrawy z grilla mogą być przygotowane w prawie każdym środowisku, począwszy od kuchnią i balkonem lub pergolą otwartym zakończeniem. grill gazowy oraz węgiel drzewny brykiety grill do zamkniętych obszarów jest bardzo niebezpieczna, a zatem używać go tylko w odpowiednim miejscu na zewnątrz.
 

Co opieka podczas grillowania

To może wydawać się nieistotne, ale dobrze jest zwrócić uwagę na ich własnych ubrań, jeśli służyć grilla. To jest niewłaściwe nosić ubrania z włókien sztucznych. Dobrze jest mieć do gotowania żywności na płycie grilla. Nie tylko używasz fartuch ochroni ubranie z wszelkich tłustych plam, mogą nas chronić nawet z większych katastrof. Za pewnik, że uhlídáme dzieci i zwierzęta, aby być z dala od grilla.
 

Jak bezpiecznie zapalić paliwo na grilla

Do zapalania peletów z drewna, drewno lub węgiel są odpowiednie materiały naturalne. Może odłamki drewna. Te, wraz z gazety dostarczyć wystarczającą ilość ciepła do torching paliwa grill. Jeśli chcemy użyć podpałki, wykorzystywanie, a więc tych, certyfikowany bezpieczny. W każdym razie, grill stały nepodpalujme paliwo za pomocą benzyny lub alkoholu.
 

Tip:

Obsługiwać grill gotowy pozwolić nam zamknąć grilla akcesoria, narzędzia i rękawice. Jeżeli którykolwiek z grilla jest w pracy, była z nim nie poradzi. Fizyka na pewno wszyscy pamiętają, że płomienie wychodzące z grilla gazowego lub pożaru smaru nie można ugasić wodą. Po upieczeniu, wskazane jest, aby urządzenie ostygnie na tyle, a następnie oczyścić go. Na ruszcie gazu należy zamknąć dopływ gazu grill elektryczny, wyjąć szufladę.