MagazínBezkontaktowe akcesoria do domu zwiększyć komfort

Lubisz domu czystym i sprawnym funkcjonowaniem gospodarstwa domowego? Bezkontaktowe akcesoria do domu zwiększa komfort. Dajemy Ci możliwość przeglądu.

Lubisz domu czystym i sprawnym funkcjonowaniem gospodarstwa domowego? Bezkontaktowe akcesoria do domu zwiększa komfort. Dajemy Ci możliwość przeglądu.
 

Bezdotykowy kosz

Bezdotykowy kosz Jest to bardzo praktyczne narzędzie, z bardzo eleganckim wyglądzie. Jest to kombinacja wartości użytkowych i nowoczesnej technologii. Znaczący aplikacja ma bezdotykowe śmieci, zwłaszcza w gospodarstwach domowych z małymi dziećmi.
 
Nowoczesne pojemniki na śmieci są kontrolowane przez czujniki. Stosując dłoń 20 cm nad czujnikiem podczerwieni pokrywy zbiornika otwiera się. Dzięki bezstykowym śmieci będzie w domu mniejsze rozprzestrzenianie się bakterii. Kosze Eksploatacja zarządzać baterie, które muszą być wymieniane po około 12 miesiącach.

 

Bezdotykowy dozownik mydła

Kolejny pomocnik, co zwiększa komfort domu, jest bezdotykowy dozownik mydła. Nowoczesny elektroniczny dozownik z wyświetlaczem LCD, który ma wbudowany także czas i datę. dozowanie mydła ustawić tak samo, jest zasilany przez adapter lub baterie AA.
 

Termometry bezdotykowe

Żadne dziecko nie lubi, gdy jego temperatura jest mierzona. termometry bezdotykowe ułatwić zadanie.
 
Pirometr bez kontaktu z ciałem dzieci lub dorosłych z łatwością mierzyć temperaturę, ale również można go używać w kąpieli lub w celu określenia temperatury podgrzewanego żywności itp wyświetlaczu zmienia kolor w zależności od aktualnej temperatury. Termometr będzie używać nawet w małych dzieci i niemowląt śpiących bez przeszkód.
 
akcesoria do domu bezkontaktowe są podczas robienia im niezbędna pomoc dla całej rodziny. Go używać także w sklepie lub biurze. Nie wiesz, co dać na święta? Bezkontaktowe wyposażenie domu są idealnym prezentem. Ponieważ nie trzeba dotykać kosza lub na dozownik mydła nie rozprzestrzenia się tak szybko, zarazki i bakterie, co jest szczególnie ważne w czasie epidemii grypy, chronić się przed żółtaczką.