MagazínBestsellery stojaki

Czy tęsknisz Woodshed? Wybierz z najlepszych modeli sprzedaży.

Stojak na drewno Sarin

Stojak stalowy z przekładkami z drewna i płótna poliestrowego zbrojonego osłoną, która chroni przechowywane drewna opałowego od pogody. Stojak jest dostępny w 3 rozmiarach.

 


 

Schronisko dla drewna rzucić DuraMAX

budka konserwacja drewna budka z praktycznym, które mogą być zamknięte i przechowywane w nim, na przykład, kosiarki i innych urządzeń ogrodniczych, które w przeciwnym wypadku mogłoby utrudnić garażu. Drewno może być ustawione w dwóch rzędach. Wybór antracytu lub zielonym kolorze.
 
 

 

Markiza Wood Giedi

Schronisko dla konstrukcji drewnianych wykonanych z rur stalowych i poliestrową folią zabezpieczającą, która pozwala światła i chronić je przed zimnem, wyposażona w podłogę pary. Otwory wentylacyjne pozwalają na prawidłową cyrkulację powietrza i pomaga usunąć nadmiar wilgoci z drewna. Powoduje to, że drewna przechowywane w przesmyku suszy się 2-krotnie szybciej.
 
 

 

Stojak na drewno 233x25x144cm

stalowym stojaku do kłód o długości 30-35 cm, wysokiej jakości cynku w kąpieli, połączony u góry za pomocą kabla stalowego. Objętość około 1 sześcienny ca. Instalacja jest szybka i łatwa.

 

 

Drewutni Woodshed

Elegancka drewniana szopa na drewno opałowe, może pomieścić do 4,6 m³ drewna. Pokrycia dachowe z gontów asfaltowych. Chodzi paletach, za pośrednictwem firmy kurierskiej.


 
 
Oglądaj produkty z kategorii: Stojaki na drewno, wiaty w drewnie, w piecu drewnem